• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Przerywa loga vcds

rohace

Nowy
Punktów
0
Witam
Mam kupiony klon jak na zdj.
1618166836407.png
Sprawdzanie błędów, adaptacje itp wychodzą dobrze. Problem pojawia się z logami statycznymi i dynamicznymi. Już Podczas pracy np w blokach pomiarowych potrafi rozłączyć połączenie z samochodem by po chwili znów się połączyć (czasem trwa to chwile czasem kilkanaście sekund). Działa to na zasadzie jak np czasem WAM rozłączy myszkę pojawia się charakterystyczny dźwięk zerwania połączenia myszka nie działa/nie reaguje po chwili pojawia się dźwięk nawiązania połączenia i myszka działa/reaguje - może ktoś tak miał z myszką to u mnie jest to samo z kablem. Myszkę też mi rozłącza ale to rzadkość przy vcds w blokach pomiarowych jest to co chwile. Uniemożliwia to zrobienia loga zwłaszcza dynamicznego. Dodam że pendrive dyski zewnetrzne zero problemów z rozłczeniem.
Miał ktoś taki problem i go rozwiązał ?

PS. i jeszcze dodam, że pół roku temu zrobiłem logi ale był to metoda prób około 20 razy pałowałem auto z 1.5 obr do 7 tys obr by zrobic pełne 4 rodzaje loga. Teraz wolałbym tego nie robić w ten sposób

Do góry Bottom