• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Q7 z 2008r

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2172
Miasto
PZ
Nie rozumiem jaki to ma związek z samochodem.
Myślę że to są zaszłości z lat 90tych i wcześniej gdy samochód był luksusem inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć bo jak inaczej wytłumaczyć gościa który kupuje audi a8 a później na stacji tankuje za 20 zł?

elektryk1234

SuperMechanior
Punktów
44
Tankowanie lpg za 20zl do 4.2 to tylko zeby go odpalić. Chodzi mi to ze te 3 litrowki lpg bmki chyba sa zbyt awaryjne
Automatyczne połączenie postów:

Chodzilo ze nie sa awaryjne

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2172
Miasto
PZ
Tankowanie lpg za 20zl do 4.2 to tylko zeby go odpalić. Chodzi mi to ze te 3 litrowki lpg bmki chyba sa zbyt awaryjne

Akurat o tankowaniu BMW za 20 zł też słyszałem :D

MS Serwis

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
430
Miasto
Gorzów Wielkopolski
www.ms-bmw.pl
Najbardziej polecany w e70 to m57, trochę mniej m57 286km ale też nie najgorszy. A panewki to problem każdego 3.0d, niezależnie od generacji. To głównie opinia z mojego doświadczenia, a problemy panewek to skutek rzadkiego serwisowania w okresie pierwszych lat użytkowania a czasem i do samego końca.

Ondraszek

SuperMechanior
Punktów
101
Miasto
Nowy Sącz
Problem z panewkami,podejrzewam,wiąże się z trzymaniem się zalecanego przez BMW indeksu lepkości oleju,który byłby stosowny,gdyby nie ON w oleju,panewki muszą lecieć.

Piotr_Ł

Gaduła
Punktów
12
Miasto
Lublin
A dlaczego chcesz x5 ?
Żona chciała coś wyższego ja się upierałem przy kombi, bo eksploatacja tańsza . Narazie kupiłem opla insygnie a i 'pakiet startowy' dochodzi do 10tys zł. Kiedyś sprzedałem kolegi x5 dla klienta który pojeździł nim rok i dołożył tylko wtrysk paliwa. Znowu ostatnio miałem na warsztacie bmw 640xd w którym panewki wyjechały przez simeringu wału do przodu. Za rok lub dwa lata będę coś zmieniał to dylemat zostanie.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2172
Miasto
PZ
Żona chciała coś wyższego ja się upierałem przy kombi, bo eksploatacja tańsza . Narazie kupiłem opla insygnie a i 'pakiet startowy' dochodzi do 10tys zł. Kiedyś sprzedałem kolegi x5 dla klienta który pojeździł nim rok i dołożył tylko wtrysk paliwa. Znowu ostatnio miałem na warsztacie bmw 640xd w którym panewki wyjechały przez simeringu wału do przodu. Za rok lub dwa lata będę coś zmieniał to dylemat zostanie.
Może lepiej jakiś Koreańczyk, Hyundai, Kia? Moim zdaniem są lepsze

Do góry Bottom