• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

R1234yf ceny

Autodiagnostyka

SuperMechanior
Punktów
3
Miasto
Wieluń
Witam.Panowie jak wygląda u Was cena obsługi samochodu na nowym czynniku R1234yf.Czy bawicie się w opłatę za podpięcie maszyny i liczenie każdego grama czy macie jakąś stała kwotę za napełnienie pustego układu od zera?I analogicznie jak to wygląda podczas przeglądu gdzie np brakuje do 100g czynnika?Dziękuję zaodpowiedz.

jarek_g60

SuperMechanior
Punktów
45
Miasto
Wojcieszyn
Ja liczę 200 podpięcie plus 80zl za 100g.
Jak pusty układ robię w cenie próbę azotem, przez stację ( klijent dostaje wydruk z maszyny że szczelne ) A ja mam spokój jak ucieknie za tydzień

Autodiagnostyka

SuperMechanior
Punktów
3
Miasto
Wieluń
Ja liczę 200 podpięcie plus 80zl za 100g.
Jak pusty układ robię w cenie próbę azotem, przez stację ( klijent dostaje wydruk z maszyny że szczelne ) A ja mam spokój jak ucieknie za tydzień
Dzięki.Przyznam szczerze ,że jak 12 lat temu zaczynałem z czynnikiem r134A to też liczyłem gramy.Jednak teraz za pełny serwis z ozonowanuem biorę 250 brutto przy działającej klimie.Natomisst jak pusta to dorzucam sprawdzenie szczelności azotem i liczę 300 zł.Natomiast jak używam hydrogenu to liczę to już jako naprawe i ceny są różne zależne ile czasu poświęcę na poszukiwania.Wiem ,że pewnie wielu z Was napisze że to średnio uczciwe bo jeden płaci więcej drugi mniej ale mi tak jest wygodniej poprostu.Czy ujednolicił ktoś z Was cenę taka dla YF?

Autodiagnostyka

SuperMechanior
Punktów
3
Miasto
Wieluń
R134a - 150zł +25zł/100g - zaokrąglam do 100g.
R1234yf - 250zł +1zł/1g.
Misiek myślę ,że tak właśnie będzie uczciwie iż nie jest to za samo podpięcie maszyny a za obsługę plus olej ,UV.A mam jeszcze jedno pytanie czy miał ktoś do czynienia z gościem z Poznania co bez kwita sprzedaje r134A i yf na olx i allegro?

Do góry Bottom