• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Radio Android do citroën

Piotr75

Uczestnik
Punktów
0
Miasto
Villemomble
Witam mam mały problem z radiem à mianowicie, kupiłem na Aliexpres radio marki junsun i po trzech dniach od zamontowania ekran nie ma obrazu ale radio gra i reaguje na dotyk. Czy ktoś miał może podobny problem? Pisałem meila da sprzedawcy ale się nie odpowiada. Co robić?

Encore

SuperMechanior
Punktów
316
Witam mam mały problem z radiem à mianowicie, kupiłem na Aliexpres radio marki junsun i po trzech dniach od zamontowania ekran nie ma obrazu ale radio gra i reaguje na dotyk. Czy ktoś miał może podobny problem? Pisałem meila da sprzedawcy ale się nie odpowiada. Co robić?
Usiądź i płacz. Tak to jest jak się kupuje na ali elektronikę . Chytry traci dwa razy.

Piotr75

Uczestnik
Punktów
0
Miasto
Villemomble
Jak dla ciebie 1000 to jest tanio to nie ma więcej pytań. Dzięki za pomoc

Encore

SuperMechanior
Punktów
316
Jak dla ciebie 1000 to jest tanio to nie ma więcej pytań. Dzięki za pomoc
A co to jest 1000 na nawigację z full wypasem zapewne? To jak na waciki. Tak po za tym sprawdz pin podswietlenia nawigacji na kostkach

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
218
Miasto
Podkarpacie
Jeśli fabryczne nawigacje kosztują po 10 tys. zł i waza 1,5 kg , a z ali 1000 zł i wazy 0,5 kg to chyba coś musi być na rzeczy , a obydwie są produkowane w tej samej fabryce w chinach .

Piotr75

Uczestnik
Punktów
0
Miasto
Villemomble
Cos jest nie tak bo jak poruszam kostka w radiu to coś nie łączy,oraz zauważyłem wczoraj że jak wyjolem radio to pod innym kątem coś widać tylko jest to strasznie jasno. Będę szukać dalej bo Ali ma to gdzieś i nie odpisują na moje meile
Automatyczne połączenie postów:

Jeśli fabryczne nawigacje kosztują po 10 tys. zł i waza 1,5 kg , a z ali 1000 zł i wazy 0,5 kg to chyba coś musi być na rzeczy , a obydwie są produkowane w tej samej fabryce w chinach .
Tak ale do mojego samochodu nie ma innego fabryczego radia a GPS mają aktualizacje ostatnia z 2016 r. Może coś polecisz do mojego auta citroën c crosser 2010r

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
218
Miasto
Podkarpacie
Jak chcesz dobrą navi to kup telefon z androidem zainstaluj googlem maps i będziesz szczęśliwy i wydasz mniej pieniędzy .
Twój samochód to tak naprawdę mitsubishi outlander ze znaczkiem citroena .

Encore

SuperMechanior
Punktów
316
Cos jest nie tak bo jak poruszam kostka w radiu to coś nie łączy,oraz zauważyłem wczoraj że jak wyjolem radio to pod innym kątem coś widać tylko jest to strasznie jasno. Będę szukać dalej bo Ali ma to gdzieś i nie odpisują na moje meile
Automatyczne połączenie postów:

Tak ale do mojego samochodu nie ma innego fabryczego radia a GPS mają aktualizacje ostatnia z 2016 r. Może coś polecisz do mojego auta citroën c crosser 2010r
Skoro twierdzisz, że jak ruszasz kostką i coś nie tak bo łączy potem nie to masz 2 mozliwośći:

1 opcja, twoje konektorki juz są tak wyrobione, ze należy albo je podgiąć, wymienić lub przeczyścić kontaktem do elektroniki
2 opcja wada fabryczna na złączach między kostką ISO a płytką drukowaną

Po za tym kto w tych czasach używa nawigacji samochodowej ? Mam na myśli osoby prywatne ( nie firmy czy kierowców zawodowych)

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
218
Miasto
Podkarpacie
Mój teść jeździ na zagranicznych trasach i używa navi z oddzielnego tabletu . Radio służy do słuchani muzyki .

Do góry Bottom