1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Radio nawigacja bmw

Dyskusja w 'Car Audio' rozpoczęta przez użytkownika pawlo5x, 19-08 18.

1. pawlo5x

pawlo5x Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Witam, mam problem że swoim radiem w bmw e91. Otóż z elektroniki jestem słaby a nie chcę rozbierać całego samochodu, problem polega na tym, że jakiś czas temu przestało mi odbierać jakiekolwiek stację radiowe. Zostały mi tyko płyty cd lub aux. Teraz od jakiegoś czasu jak leci jakaś piosenka to co chwilę coś zacina tak jakby porysana płyta (to nie to bo próbowałem włożyć inne płyty i nic nie pomogło). Ostatnio nawet cały ekran się zawiesił po chwili "szalalo" tzn pokazał się ekran cofania z tylnych czujnikow itp. Spotkał się ktoś z takim czymś? BMW e91 radio nawigacja business. Dzięki z góry za sugestie

2. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    40
    Miasto:
    łódź
    antena !! na 100 % czesto padaja co do radia !

3. pawlo5x

pawlo5x Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Dzięki, A co do przerywajacego co chwilę sygnału to wyciągnąłem bezpieczniki 26 i 27. Podobno moduł mulf robi zakłócenia.