1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Regeneracja pompowtryskiwaczy

Dyskusja w 'podlaskie' rozpoczęta przez użytkownika Mateusz Serwis Zagruszany, 22-05 20.

1. Mateusz Serwis Zagruszany

Mateusz Serwis Zagruszany Nowy

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Białystok i okolice-> Zagruszany
    Panowie gdzie oddajecie pompowtryskiwacze do sprawdzenia? Trochę na techmocie się zawiodłem, szukam innego miejsca

2. kolegaradom

kolegaradom Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Bosch czy simens ?

3. scyzoryk

scyzoryk Bywalec

Docenione treści:
    180
    Miasto:
    Grajewo
    Na aucie sprawdz.

4. Mateusz Serwis Zagruszany

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Bosch, sprawdzałem grupy pomiarowe i są duże odchyłki mimo że w tryb awaryjny nie wpada. Chcę dać komuś innemu dla porównania by mieć pewność sprawnych wtrysków. Ogólnie auto ma dość duże wibracje na wolnych obrotach. Po odpaleniu na zimnym czy ciepłym czuć wypadanie zapłonu

5. scyzoryk

scyzoryk Bywalec

Docenione treści:
    180
    Miasto:
    Grajewo
    Dobrze pali?

6. kolegaradom

kolegaradom Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Bez rozbierania nic nie zobaczysz często popychacze wytukłe są, wtedy może wypadać zapłon, instalacja do wtrysku, gumki na wtyskach albo głowica wytarta

scyzoryk lubi to.
  7. Mateusz Serwis Zagruszany

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Ogólnie jestem już chyba 4 mechanikiem który szuka przyczyny tych wibracji(najgorzej). Ogólnie to wiązka przejrzana, konektory dogięte, oringi na wtryskach wymienione, ustawione naciski pompek. Rozrząd był przestawiony, ustawiłem na blokadach i do tego kąt synchronizacji na +0.5. Po tym zabiegu lepiej pali i nie dymi za mocno.
    Aktualizacja, w techmocie powiedzieli, że wtryski dobre. Klient twierdzi, że poprzednicy wgrywali mapy bo auto dymiło i nie wkrecało się na obroty. Podejrzewam źle zrobioną mapę , może być to problem wibracji. Natomiast nie pasuje mi te odczuwalne wypadanie zapłonu. Ciśnienie pompy wstępnej i tandemowej książkowe.

8. scyzoryk

scyzoryk Bywalec

Docenione treści:
    180
    Miasto:
    Grajewo
    Może po kolizji?

9. kolegaradom

kolegaradom Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Korby Krzywe?