1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

regeneracja turbo - warszawa

Dyskusja w 'mazowieckie' rozpoczęta przez użytkownika wolaczek, 29-08 14.

1. wolaczek

wolaczek Nowy

Docenione treści:
    1
    siemka jestem tu nowy i od razu przechodzę do sedna sprawy...
    potrzebny mi zakład regeneracji na szybko. Ilość ofert w necie jest ogromna. Jakieś sprawdzone macie? Wwa – praga jakby co ;)
    z gór dzięx!

2. master

master Nowy

Docenione treści:
    0
    hej. Sprawdź Ab Turbo na modlińskiej bo z tego co znajomy mówił robią szybko, dokładnie i w dobrej cenie. W jego pasku siadła turbinka a teraz po regeneracji mówi że nawet jak kupił to auto uzywane to takiego powera nie miało ;)

3. old1977

old1977 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    494
    ja kupuje gotowy wsad i przekładam obudowy koszt np. do hdi to 487 zł wkład jest nowy z gwarancją i papierem z wyważenia

4. BORCAR

BORCAR Uczestnik

Docenione treści:
    37
    Miasto:
    Inowrocław
    Adres strony:
    made in china

5. mewash

mewash Początkujący

Docenione treści:
    7
    Adres strony:
    www.wrcs.pl - zapraszamy, na terenie Warszawy oferujemy odbior i dowoz turbosprezarek.

6. old1977

Docenione treści:
    494
    możliwe ale hula a zakłady regenerujące jak robią też na tych gratach,zacząłem tak robić po doświadczeniach z turbiną z 1.6 hdi 4 razy wracała na gwarncję i 4 razy zjeba...a wytrymaywała max 600km lub nawet przy strcie już padała zaznaczam iż wszystko wykonane zgodnie z sztuką aż w końcu kupiłem "korek" wymieniłem i hula do dziś

7. BORCAR

BORCAR Uczestnik

Docenione treści:
    37
    Miasto:
    Inowrocław
    Adres strony:
  8. old1977

Docenione treści:
    494
    montaż u mnie jest zawsze przeprowadzony jak należy w każdym aucie nie tylko hdi mało tego właśnie praktycznie z każdą sprężarką wymieniałem przewód czyszczenie odpływu(usunięcie sitka) czyszczenie misy itd.nowa pompa oleju po prostu źle były zregenerowane i tyle i można sobie snuć dziwne opowieści założyłem sam wsad wyważony na nowych częściach i jeździ czyli regeneracja była skopana i tyle.Turbinę mi gość przywozi a w niej problem z obróceniem wirnika ręką to o czym mówimy większość firm regeneracyjnych leci po łebkach

9. herduslaw

herduslaw Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warsaw
    Mogę powiedzieć tylko, żeby uważać!!! na firmę TURBO MAX na ulicach Modlińska 93 i Myśliborska 53 bo to żenada. Za regeneracje zapłaciłem nie mało, bo 1500zł + koszty wymiany oleju i filtrów bo tak kazali. Turbo nie wytrzymało nawet roku bo zostało zrobione z chińskich części!!! Od samego początku turbo gwizdało i stwierdzili, że tak ma być, choć przed regeneracją tak nie było. Po pół roku auto z dnia na dzień traciło moc, przy dodawaniu gazu głośniej klekotało i dymiło. Nie minęło kilka kolejnych miesięcy, a z wczasów wróciłem 300 km na lawecie. Diagnoza: uszkodzone uszczelniacze, w turbo zbierał się olej przez co wywaliło uszczelkę pod głowicą. Zadzwoniłem do ww. firmy zapytać co są w stanie z tym zrobić. Od samego początku z rozmowy wynikało, że nawet nie mam po co do nich przyjeżdzać bo tylko zmarnuje czas i tylko kręcili nosem o dosłownie wszystko. Teraz kupiłem używane 15-cio letnie turbo za 400zł, które jest w lepszym stanie niż te zregenerowane. Wirnik jest sztywny, turbo szczelne i nie gwizda, a w zregenerowanym przez ww. firmę wirnik lata, turbo gwizdało jakby policja za mną jechała, a turbo zbiera olej co było powodem awarii.

10. Targos

Targos Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam, temat nadal aktualny, firma TURBO MAX na ul. Modlińska 93 nadal psuje samochody. U mnie podobna historia, zregenerowali mi turbinę za 1700 PLN, po czym okazało się, że turbo gwiżdże, jakby karetka za mną jeździła. Pojechałem do nich na poprawkę i co, mówią, że jest malinowo, podobno sprawdzili cały układ, co jest nieprawdą, Skoda postała u nich tydzień i zapewne nawet nie dotknęli. Wszystko jest ok i że tak ma teraz być. Po jakimś czasie znalazłem plamy oleju pod samochodem. Pojechałem do mechanika, okazuje się, że rzyga olejem, jest nieszczelność na dolocie, brak jednej śruby, ponieważ ukręcili gwint przy wymianie turbo. Zamiast przewiercić i złapać to śrubą na wylot oni wolą pogrywać z klientem. Unikajcie tych oszustów!

11. kamil03

kamil03 Uczestnik

Docenione treści:
    31
    Miasto:
    kraków
    logujesz sie po to zeby obsrywać jakąś firme ? Proponuje ban

12. dejot43

dejot43 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    760
    Miasto:
    Olsztyn
    dobry biznes polega na współpracy a nie wzajemnym obsrywaniem się...

pawel2406 i toomii76 lubią to.
  13. Targos

Targos Nowy

Docenione treści:
    0
    O czym wy piszecie, ja piszę o tym, że tak nieuczciwy zakład powinien stracić klientów. Każde nieuczciwe praktyki powinny być opisywane w necie, jakbym przeczytał opinię Herduslaw zanim poprowadziłem im samochód nie miałbym teraz z nim problemów.

14. BORCAR

BORCAR Uczestnik

Docenione treści:
    37
    Miasto:
    Inowrocław
    Adres strony:
    Turbo moze gwizdac z dwóch powodów, niewywazenia resztkowego na wywazarce wysokoobrotowej, lub nieszczelnosci na stronie ssacej, np dziura, nieszczelny interculler.
    Piszesz o chinskich czesciach, niestety musze Cie zmartwic , innych nie ma, nawet Garett ma fabryke wirników i chinach

15. szachu41

szachu41 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    367
    Miasto:
    Ząbki
    Adres strony:
    Tak to już jest... Ludzie piszą tylko złe opinie, o dobrym słowie zapomnij...

16. Targos

Targos Nowy

Docenione treści:
    0
    To nie prawda, mogę z czystym sumieniem polecić Chester & Wasyl Garage na konarowej w Warszawie, niestety nie zajmują się regeneracją Turbin. Poza tym serwisuję swoje auta u nich i jestem zadowolony z ich roboty.

17. kamil03

kamil03 Uczestnik

Docenione treści:
    31
    Miasto:
    kraków
    Dokładnie nawet "angielski " mellet czesci w chinach . Taki on angielski jak paprykarz szczeciński. Mi już sie nie chce nawet gadać o brzydkich bo "chińskich" częściach. Pokaż mi fabryke w europie częsci do turbin to wsiadam jadę i kupuje.

toomii76 lubi to.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. ab turbo czas usługi

,
  2. regeneracja turbin warszawa opinie