1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

REMONTY SILNIKÓW

Dyskusja w 'Przydatne pliki do ściągnięcia' rozpoczęta przez użytkownika Sebok, 4-01 15.

1. Sebok

Sebok Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam , poszukuje jakiegoś programu do remontów silników gdzie znajdę momenty dokręcania poszczególnych elementów takich jak panewki główne , czy korbowody , głowice i schematy rozrządów .
    Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam .

2. old1977

old1977 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    494
    np . http://www.autodata.com.pl/
    przy czym ja kupuje tylko książki programu nie mam bo nie chce płacić abonamentu a piratów nie używam w ogóle

3. doktorek1

doktorek1 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    Ja też polecam AUTODATĘ według mnie bardzo dobry katalog danych używam go osobiscie do samochodów i bardzo dużo do motocykli.Tylko musisz sobie wybrac który najbardziej potrzebujesz bo ceny to średnio za katalog to 320 zł. Plyty są drosze no i abonament maja.[kicha ]

4. danielf

danielf Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam
    Poszukuję jakiegoś programu z wymiarami nominalnymi i nad wymiarami wałów korbowych itp. do przeprowadzenia remontu silnika, max. luzy np. na korbowodach itp.
    Takie dane mają na pewno szlifiernie. Czy jest to ogólnie dostępne.

5. nemiks

nemiks Początkujący

Docenione treści:
    0
    Cześć wszystkim,

Czy ktoś z Was ma możliwość wysłania autodaty za pomocą mejla bądź chomikuj ?

6. lukkiwlkp

lukkiwlkp Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    352
    Miasto:
    Pogorzela
    Pytaj u dystrybutora AD

toomii76 lubi to.
  7. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    1 756