• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Renault brak wolnych obrotow

gruberek11

SuperMechanior
Punktów
16
Witam
Panowie nagle zniknęły mi wolne obroty renault scenic 1 2002. 1.6 16v zero błędów , może ktoś podpowie , jakieś typowe usterki ? Odpala trzeba trzymać gaz , po puszczeniu gasnie

Encore

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
381
Witam
Panowie nagle zniknęły mi wolne obroty renault scenic 1 2002. 1.6 16v zero błędów , może ktoś podpowie , jakieś typowe usterki ? Odpala trzeba trzymać gaz , po puszczeniu gasnie
Lub czujnik przepływomierza, odkręcić i popsikać specjalnym środkiem do przepływomierzy, uważać na cienkie druciki z kondensatorkami, żeby ich nie uszkodzić. Nie pomoze to raczej przepustnica do czyszczenia.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2874
Witam
Supermechaniory błyskają inteligentnymi zapytaniami, jak goła d.ą z za krzaka...:D

lalek

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
127
Miasto
Jukei
@WOODOO kicha polega na tym, ze te range dostajesz za ilosc napisanych postow, a nie za ich jakosc.
Sam zanim wyslalem kwity na ZM mialem te range a przeciez pytalem o rzeczy typu czy ktos mi poda 13 banana albo czy moge odpalic auto od rury wydechowej :dead:

rch11

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
669
Miasto
NS
1,6 nie ma przepływomierza
Automatyczne połączenie postów:

Przepustnica na linkę?

elektom

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Kłomnice
Witam
Witam Należy przeczyścić lub jeśli nie pomoże wymienić zawór sterujący powietrzem bajpasu biegu jałowego innaczej silnik krokowy znajduje on się w obudowie pezepustnicy podłączony złączem czteropinowym a barany do konta a nie do podpowiedzi Pozdrawiam

Do góry Bottom