1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Renault laguna 1 kombi

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika sasza109, 30-06 20.

1. sasza109

sasza109 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kowalów
    Witam mam pewien problem. Zacznę od tego, posiadam renault laguna kombi 1 z 1999r silnik 1.6 16V benzyna gaz. Podczas jazdy poczułam benzynę i po podniesieniu maski okazalo się że mam pęknięty wężyk paliwowy przy listwie wtryskiwaczy. Kupiłem złączkę ale okazalo się że dalej pęka i chcialbyc wymienić caly przewod tylko nie wiem gdzie drugi koniec tego wężyka ma połączenie? Czy można to zrobić na podwórku czy raczej jest potrzebny kanal albo podnośnik? Wezyk po prawej stronie listwy wtryskowej mi pękł.

2. gd_1985

gd_1985 Uczestnik

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Radom
    Jprdl o co Ty pytasz książka jakąś w stylu sam naprawiam 125p przeczytaj bd wiedział

3. sasza109

sasza109 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kowalów
    Człowieku jak się nie znasz to się nie udzielaj i gdybyś chodził do szkoły to byś wiedział, że pytanie oznajmia znak zapytania.

4. gd_1985

gd_1985 Uczestnik

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Radom
    Ale to są podstawy, komora silnika oznacza , że jest ciepło. Wąż po tylu latach ma prawo walnąć zawsze. Wymień do ściany grodziowej i zapomnij. Wąż kończy się w baku da radę zrobić na podwórku bez kanału zależy od inwencji twórczej machera a książkę i tak przeczytaj.

5. mazi0000

mazi0000 Uczestnik

Docenione treści:
    69
    Miasto:
    Katowice
    Z tymi przewodami to uważaj. Jak utniesz przewód plastikowy to on nie będzie miał kołnierza i wtedy przewód gumowy może wystrzelić , w układzie panuje ciśnienie 3 bar i jak nie chcesz spalić samochodu to nie kupuj przewodów firmy fagumit.