• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Rozgrzane Audi 2.0 TDI CR ciężko pali

chwal33a

Nowy
Punktów
0
Witam, ostatnio zacząłem mieć problem ze swoim 2.0 dieslem cr 140KM, mianowicie kiedy już chwilę pojeżdżę i silnik się zagrzeje, gdy gaszę auto słychać jakby silnik zadławił się paliwem, czasem nawet czuć lekkie szarpnięcie, po czym gdy po 10 minutach chcę odpalić auto muszę zakręcić ze 2/3 razy. Dodam że gdy już odpalę, nie ma żadnym problemów, szarpnięć czy spadków mocy
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2674
Jak ulał pasuje, że zawiesza się przyćwa do bulbulatora...:)
Musisz wtedy dziabnąć w nią cupagą góralską z półobrotu...:)

slawek1

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
210
Miasto
Świdnica
Lub znaleźć jakis porządny warsztat w ooolocy i zostawić tam auto do naprawy

lukkiwlkp

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
738
Miasto
Pogorzela
Dlaczego każdy nowy forumowicz pisze usterki swojego auta z dupy ? Weź to zaprowadź do warsztatu i już. A usterek związanych z brakiem odpalenia silnika może być nawet z 30 .... szkoda sie wysilać....

chwal33a

Nowy
Punktów
0
Jak ulał pasuje, że zawiesza się przyćwa do bulbulatora...:)
Musisz wtedy dziabnąć w nią cupagą góralską z półobrotu...:)
Pan śmieszek chciał zabłysnąć a zrobił z siebie debila‍♀️
Lub znaleźć jakis porządny warsztat w ooolocy i zostawić tam auto do naprawy
Zawsze najpierw sam próbuje zlokalizować problem żeby mechanik nie robił niepotrzebnych zabiegów
Albo kupić samochód który się nigdy nie psuje i kosztuje 0zł-to będzie łatwiejsze
Niestety dieselek z dpf w mieście nie daje rady więc w planach A4 B7 1.8t z quattro oczywiście :D
Dlaczego każdy nowy forumowicz pisze usterki swojego auta z dupy ? Weź to zaprowadź do warsztatu i już. A usterek związanych z brakiem odpalenia silnika może być nawet z 30 .... szkoda sie wysilać....
Z dupy to by było gdybym napisał "auto mi nie odpala, pomocy", a ja w miarę rozpisałem się o problemie, podejrzewam pompkę wysokiego ciśnienia, zawór od cr, czujnik temperatury i po prostu chciałbym zawęzić krąg
Dzięki i pozdrawiam

Dawidek126

SuperMechanior
Punktów
180
Miasto
Piaseczno
Pod derkę na bajerke przecież objaśniłem temat... Podejrzewam: pompę CR, pompowtryski, koło dwumasowego, uszczelniacz półosi i lewe tylne koło. A odczytałeś?

Makimuss

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
7
Miasto
Zachpom
Ja wiem ma 230k i wymaga naprawy wytwornicy opiłków co skutkuje niedopsikaniem i stont brak zabłysku a tłoku .

sulej013

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
149
Miasto
Xxx
No ten ostatni post... Makimuss albo jesteś Ukraińcem wspomagającym się translatorem albo za dużo bimbru, już slepniesz i nie widzisz co piszesz...

Makimuss

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
7
Miasto
Zachpom
aj zaraz bimbru .po prostu pompa cr zaczyna sie łuszczyć i tyle

• Lubię to!
Punktów: Wjs
Do góry Bottom