1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Schemat alarmu samochodowego

Dyskusja w 'Alarmy' rozpoczęta przez użytkownika Maruso, 23-08 18.

1. Maruso

Maruso Nowy

Docenione treści:
    0
    Proszę o opisanie w prosty sposób shemat alarmu gdzie mam podlonczyc kable ponieważ robię to pierwszy raz i nie wszystko wiem

Załączone pliki:

2. marcin www

marcin www Uczestnik

Docenione treści:
    32
    Masz na schemacie wszystko

Footbrake handbrake cut-off relay and imobiliser bypass nie podlaczaj. Flash light w kierunki wpinasz ,syrene pod maske itd itp

Ostatnio edytowano: 23-08 18
  3. Maruso

Maruso Nowy

Docenione treści:
    0
    Nie wiem który kabel idzie do stacyjki żeby rozlanczal zasilanie i gdzie przekaźnik trzeba dać dla mnie nie jest takie proste nie znam shemacie

4. mazi0000

mazi0000 Uczestnik

Docenione treści:
    17
    Miasto:
    Katowice
    Do elektryka jedź !

5. Blazey

Blazey Uczestnik

Docenione treści:
    13
    Miasto:
    Wrocław
    Jak na pierwszy montaż, to wybrałeś skomplikowane urządzenie. Wymaga trochę wiedzy i doświadczenia. Do instrukcji powinny być jeszcze jakieś opisy i dodatkowe schematy.
    Jak mamy ci napisać, co gdzie podłączyć, skoro nawet nie podałeś modelu samochodu? Co do samochodu, to wiesz, jak ma sterowany centralny zamek? Jak jest wyczuwane otwarcie drzwi? Bagażnik jak otwierany? Ale jak obciążalne wyjście z alarmu? Pełne wyjście, czy niskoprądowe? Dziwią mnie te potrójne przewody do otwarcia i zamknięcia, chyba że to tak koślawo opisane przekaźniki NO/NC. Za to nie widzę nigdzie wejścia otwartych drzwi. Są wprawdzie czujniki zewnętrzne. Ale przynajmniej jeden będzie powodował kłopoty. Generalnie ten alarm, to chińskie niespecjalne coś, co może być problematyczne w użytkowaniu. A tak swoją drogą, jeśli wiedzę masz na poziomie opisu, który tam ktoś sporządził, to jeszcze długa nauka zanim uda się coś poprawnie zmontować.

6. Maruso

Maruso Nowy

Docenione treści:
    0
    Jest to auto Mitsubishi l200 z 2009 roku