• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Seat Ibiza III - kontrolki nie świeciły rozrusznik nie kręcił

mateuszek823

Początkujący
Punktów
0
Cześć wczoraj przyjechalem po wymianie termostatu od mechanika bedac juz pod domem przypadkiem majac wlaczone auto wbiłem bieg bez sprzegła wiadomo szarpnelo i zgasł jednak gdy chcialem odpalić auto nie bylo zadnej rekacji kontrolki sie nie swiecily rozrusznik nie kręcil jakby odcięło prąd. no wiec otworzylem maske ruszylem tylko pokrywą od akumulatora i nagle wszytsko w magiczny sposób wrocilo do normy odpalił normalnie za pierwszym na drugi dzien rano tak samo wszystko w normanie, sprawdzilem kable przy akumulatrze niby wszytsko dobrze podpięte jak powinno byc pytanie brzmi czy powinienem sie tym martwic i wrocic do mechanika czy takie sytuacje sie zdarzają po prostu, dodam że akumulator jest w pełni naładowany i to nie jest tego wina. dodam jeszcze ze prawdopodbnie byl odłączany akumulator przy wymianie termostatu u mechanika bo zauwazylem ze wyzerowało mi licznik przejechanych kilometrów od tankowania oraz godzine we wstawionym ekranie bluetooth. Nie znam sie za bardzo na autach jestem świeżym kierowcą cos poradzicie?

mateuszek823

Początkujący
Punktów
0
Rano miałem to samo pojechalem od razu do mechanika odkręcił klemy zakręcił z powrotem tylko nie docisnal ich tak mocno jak wczesniej bo mowil ze czasem mogło przez to sie tam coś dziać. i niby wszytsko spoko śmiga juz