• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Seat Leon II 2.0 tdi 170 km dziwne odgłosy z silnika

Amelia

Początkujący
Punktów
0
Witam, od niedawna posiadam Seata Leona 2.0 tdi 170 km. Przedwczoraj oddałam samochód do mechanika na regenerację skrzyni, wyminę łożyska oporowego i rolki alternatora. Dziś gdy odebrałam auto po wyjechaniu od mechanika z pod maski zaczęło strasznie coś hałasować. Przed naprawą wszystko było w porządku, żadnego hałasu z silnika nie było. Wróciłam do mechanika zapytać się co się dzieje, wcześniej nie było tego dźwięku. On sam nie wiem skąd ten hałas i mówi że napewno to nie jego wina. No ale skoro przed naprawą wszystko było dobrze a po naprawie nagle auto zachowuje się inaczej to moja wina? Co mam teraz zrobić? Wydałam 2 tyś zł, a auto chodzi gorzej niż przed oddaniem do naprawy.

ojek

SuperMechanior
Punktów
111
Miasto
Węgrów
Może zbieg okoliczności, może coś spieprzył i nie chce się przyznać a może naprawdę nie wie.
Tak czy siak najpierw trzeba dowiedzieć się co tam się dzieje. Jeśli mu nie ufasz to najwyżej pojedź do kogoś innego zweryfikować.

Encore

SuperMechanior
Punktów
338
Może zbieg okoliczności, może coś spieprzył i nie chce się przyznać a może naprawdę nie wie.
Tak czy siak najpierw trzeba dowiedzieć się co tam się dzieje. Jeśli mu nie ufasz to najwyżej pojedź do kogoś innego zweryfikować.
Zweryfikuje u innego, zostawi auto i potem wróci do pierwszego mechanika i odwróci kota ogonem, zwrócić do tego pierwszego i niech szuka co zmajstrował, takie pytanie mam czy masz jakąś fakturę lub rachunek czy to było na piękne oczy?

Amelia

Początkujący
Punktów
0
Zweryfikuje u innego, zostawi auto i potem wróci do pierwszego mechanika i odwróci kota ogonem, zwrócić do tego pierwszego i niech szuka co zmajstrował, takie pytanie mam czy masz jakąś fakturę lub rachunek czy to było na piękne oczy?
Mam paragon

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
370
49E8E12C-53F7-40A2-9D14-459FC7E6CAE2.png
załóżmy ze kupili na Allegro z przesyłka za 500 No to jeszcze 300 zł zostaje na robotę rozumiem ze to brutto wiec defakto ktoś za 250 zł wziął na siebie odpowiedzialność i spasował lozyska gwarantuje za wycieki itp. No chyba ze zostało wymienione tylko jedno łożysko ale raczej to profesjonalny zaklad. Dobrze ze mam 3 dziecko w drodze będę w chacie telewizje oglądał

Zupek451

Początkujący
Punktów
1
Miasto
Radom
Wyświetl załącznik 42384
załóżmy ze kupili na Allegro z przesyłka za 500 No to jeszcze 300 zł zostaje na robotę rozumiem ze to brutto wiec defakto ktoś za 250 zł wziął na siebie odpowiedzialność i spasował lozyska gwarantuje za wycieki itp. No chyba ze zostało wymienione tylko jedno łożysko ale raczej to profesjonalny zaklad. Dobrze ze mam 3 dziecko w drodze będę w chacie telewizje oglądał
Napewno wszystkie łożyska nie były wymienione. Sam kiedys robilem skrzynie wyszło 2x wiecej za części niż u tych co regeneruja cała skrzynie. Gwarancja. Na 6 miesięcy lub 3.

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
370
To była tak zwana podśmiechujka z mojej strony wiem jak wyglądają te „regeneracje”

euroserwis8

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
51
Miasto
Piaski
Oddał auto z hałasami i liczył ,że się klientka nie zorientuje. Na pewno jeździł na próbę . To tzw . " waligłupek" Jego nie jego wina, powinien zadzwonić i powiedzieć ,że jest lipa.

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
370
Bo pewnie sam wybrał to firmę. Jeśli jego klientka by wybrała to nie miałby po co walić glupa. Trzeba informować ze nowa kosztuje 10 tys i robubta co uwazata

Do góry Bottom