• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Skrzynia 5HP-19 pinout okablowania.

winetoo

SuperMechanior
Punktów
969
Miasto
Radom
Witam, potrzebuje informacji na temat skrzyni automatycznej w skodzie superb 2005r. Oznaczenie skrzyni to 5HP-19 (EYF) Na wstępie czy sterownik jest w skrzyni czy na zewnątrz gdzieś? Jeśli jest w środku to przydałby sie schemacik kabelków, gdzie napięcia i masy. Problem jest taki że mam brak komunikacji ze skrzynią, inne podzespoły też się z nią nie kolegują. Sprawdziłem kość do skrzyni i wychodzi że jest tam po kluczyku na trzech pinach tylko około 7-8v, bezpieczniki sprawdziłem i niby wsio ok. Walczył ktoś kiedyś z podobnym problemem?

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2710
Miasto
PZ
5hp-19 w audi A6 C5 sterownik jest w aucie przykręcony do podłogi po stronie pasażera, możliwe że pływa w wodzie

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
224
Miasto
Okolice Krakowa
Jak nie ma komunikacji ze sterem skrzyni, to się w pierwszej kolejności nim zainteresuj, a nie skrzynią.

winetoo

SuperMechanior
Punktów
969
Miasto
Radom
Witam, długo się nie odzywałem bo czasu brak. Nowy (stary) sterownik załatwił sprawę, dzięki za pomoc.
Automatyczne połączenie postów:

Jak nie ma komunikacji ze sterem skrzyni, to się w pierwszej kolejności nim zainteresuj, a nie skrzynią.
No przecież to robiłem, pinoutu stera i jego lokalizacji szukałem przeca.

Ostatnia edycja:
Do góry Bottom