1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Smart roadster awaria silnika ,skrzyni?

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika przemolka1, 27-06 18.

1. przemolka1

przemolka1 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Olsztyn Dusseldorf
    Koledzy padł mi dzisiaj mój roadster , zatrzymałem się na skrzyżowaniu i samochód zgasł i już nie odpalił . Na wyświetlaczu mruga wskazanie paliwa i pojawiły się powyżej wskazania paliwa jakieś kropki czy też krótkie kreski które też mrugają . Próby ruszania lewarkiem nic nie dają , nie pojawia się N tylko te kropki i wskazanie paliwa mrugają.Musiałem auto przewieść na lawecie. Gdzie szukać usterki?

2. Romuald-f

Romuald-f Bywalec

Docenione treści:
    107
    Miasto:
    Olsztyn - Dywity
    Przecież Smarcik ma gniazdo OBD, podłącz skaner i poczytaj komputery, zapewne coś Ci podpowie.

3. przemolka1

przemolka1 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Olsztyn Dusseldorf
    Mam tylko autocoma i on pokazuje -brak komunikacji lub nieprawidłowy komunikat CAN z modułu elektronicznego sterującego silnikiem -stały

4. gtszudi

gtszudi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    285
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Adres strony:
    jak zamiast N sa kreski lub kropki to jest problem z polautomatem. innego kompa w dlon i jedziesz !

5. przemolka1

przemolka1 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Olsztyn Dusseldorf
    Jak jeżdzisz jak go odpalić nie można i nie są trzy kreski tylko jedna