1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Snooper +BT

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika PelsonBMW, 19-10 18.

1. PelsonBMW

PelsonBMW Nowy

Docenione treści:
    0
    Hej !nie wiem czy mogę umieścić temat bo już nie wiem co robić , mianowicie mam snooper+BT, chciałem odpalić na nim ds150 program ale aktualizacja sprzętu poszła nie tak więc wróciłem do snoopera no i teraz tak, przez kabel USB wykrywa mi snooper +BT a przez bluetooth głowice wykrywa mi jako autocom 1095 coś tam, no i jak chce dać aktualizuj oprogramowanie sprzętowe w wowie to głowica świeci się na niebiesko i aktualizuje mi już ponad godzinę i nic się więcej nie dzieje... Da się coś z nim jeszcze zrobić czy został mi tylko USB? Porty przy aktualizacji zmieniam np com3 albo com4 ale nic to nie daje, snooper idzie tylko przez USB aktualizacja a bluetooth wogole nie działa bo wykrywa autocoma cdp z innym numerem seryjnym. Co robić żeby wykrywało snooper +BT i na USB i przez bluetooth ? Da się jakoś zrobić żeby zrestartowac urządzenie do ustawień fabrycznych?

2. rch11

rch11 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    580
    Miasto:
    NS
    A aktualizacja vci idzie po usb z wow?

3. PelsonBMW

PelsonBMW Nowy

Docenione treści:
    0
    tak new vci idzie przez usb i snoop działa , gdy chce zrobić upgrade przez Bluetooth to wogóle nie wykrywa urządzenia albo wykrywa jako Autocom CDP+ z innym numerem seryjnym niż na moim urządzeniu .

4. rch11

Docenione treści:
    580
    Miasto:
    NS
    Aktualizację robi się po kablu

5. PelsonBMW

PelsonBMW Nowy

Docenione treści:
    0
    Aktualizuje new tcs po kablu ale bluetooth i tak go wykrywa później jako autocom

6. rch11

Docenione treści:
    580
    Miasto:
    NS
    A jaki masz FW, taki jak poprzednio,czy zamieniłeś pliki?