1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Spodnie robcze

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika Dzik12, 2-08 20 o 13:08.

1. Dzik12

Dzik12 Początkujący

Docenione treści:
    2
    Czy możecie polecić jakieś spodnie robocze na szelkach? Szczególnie zależy mi na wytrzymałości samych szelek. Miałem spodnie Yato i parę razy trzeba było je szyć.

2. Vicia

Vicia Gaduła

Docenione treści:
    429
    Miasto:
    Centrum Kraju
    NajwAzniejsze by sie w kroku nie rozrywały...miałem takie portki fajne czerwone z febiego dobrze sie w nich czulem ale tez sie w kroku rozerwaaly..:/ ale daloby rade to uniknac wczesniej je tam czyms wzmocnić.

3. jurek1313

jurek1313 Gaduła

Docenione treści:
    233
    Miasto:
    wólka
    jak jaja spuchnięte to żadne porcięta ciśnienia nie wytrzymają

WOODOO lubi to.
  4. Vicia

Vicia Gaduła

Docenione treści:
    429
    Miasto:
    Centrum Kraju
    a no baa...:D ale nie oto chodzi... kucasz czy tam sie rozkraczysz bo coś tam trza zobaczyć..
    o np. takie zajście jakas laleczka w szpileczkach w klusy spódniczce przyjedzie new beatle garbusem ,i sie tam nie fortunnie sie rozkraczysz i trach portki w kroku pękły w tym czasie..to taka nie komfortowa sytuacja bo co ji powiesz? Ale pani na mnie działa:D?

5. kakus

kakus Początkujący

Docenione treści:
    9
    Kiedyś kupiłem dwie pary ogrodniczek serwisowych używanych. Jedna to była firma Kansas a druga to nie wiem. Powiem, że obydwie są bardzo wygodne, nie cisną przy kucaniu i nie rwą się w kroku i wytrzymały mimo że używane dłużej niż nowe.

6. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    902
    Miasto:
    Lubliniec
    bez szelek spodnie apache. pierwszy dotyk i myślałem że to spodnie na motocykl

7. Jarzi

Jarzi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 262
    Miasto:
    Kaczory
    Emerton.

8. Mara111

Mara111 Początkujący

Docenione treści:
    4
    Cxs Orion