1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Sprinter 906 315cdi

Dyskusja w 'Elektronika pojazdowa' rozpoczęta przez użytkownika chrn1, 3-09 18.

1. chrn1

chrn1 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Trójmiasto
    Witam mam problem auto j.w , pojawiły się błędy 2527 - lewy pozycjoner egr - zwarcie do -
    2514- zwarcie do -, 2376 - napięcie za niskie 2545 - napięcie za wysokie i błąd 290421 zczytane delphim .
    Jestem otwarty na sugestie , i chętnie zobaczyłbym schemat ( myślałem że może któryś z podzespołów robi zwarcie ale po wypięciu wtyczek nic się nie zmienia ) jedynie podgrzewacz przy odmie

2. misiek1394

misiek1394 Bywalec

Docenione treści:
    160
    Miasto:
    K-K
    Czym to czytane? Jedz do kogos kto masz komopa do mercedesa. MB star

3. chrn1

chrn1 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Trójmiasto
    j.w delphi

4. chrn1

chrn1 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Trójmiasto
    uciekło zasilanie , i egr robił zwarcie . na sd pokazał to samo co na delphim nic więcej nic mniej .