1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Sprzedam Citroena C4 - VTR Pack - LPG 1.6 109 kM, 2007 r

Dyskusja w 'Części sprzedam' rozpoczęta przez użytkownika sylwekdm, 5-06 19.

1. sylwekdm

sylwekdm Uczestnik

Docenione treści:
    34
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Witam,
    Z wielkim żalem muszę się pożegnać z moim oczkiem w głowie czyli C4 Coupe 1.6 VTR Pack.
    (Klimatronic, domykanie szyb z pilota, czujniki cofania, tempomat, ogranicznik prędkości itd.)
    Jestem drugim właścicielem - autko z polskiego salonu. Pierwszy właściciel, fan marki jest na forum Citroena.
    Samochód kupiłem w lutym 2017 roku z przebiegiem ok. 115 tyś km. Zaraz po zakupie zamontowałem instalację gazową w autoryzowanym warsztacie Stag, na najlepszych w tamtej chwili komponentach sterowniku Q-Box Plus + OBD. Moja instalacja jest opisana tutaj: post814154.html?hilit=c4#p814154.
    Obecnie autko ma 147 tyś przebiegu - używane jako drugie w rodzinie.
    Samochodzik jest mega doinwestowany i wszystko sprawne. Do wczoraj nie wiedziałem, że będę musiał dokonać takiego wyboru i przeznaczyć do sprzedaży.
    Dwa miesiące temu zrobiony pełny serwis olejowy, lpg oraz klimatyzacji:
    - wymienione zostały wszystkie filtry oraz olej Total 5W40, świece, oraz czynnik klimatyzacji.
    - wymienione tarcze i klocki hamulcowe, wszystko Brembo.
    - na jesień, poprzedniego roku wymienione zostały drążki kierownicze ( podobno miały luzy), przy okazji dla świętego spokoju zmieniłem końcówki drążków oraz łączniki stabilizatorów (Wszystko Lemforder) i zrobiona geometria.
    - została zamontowana nowa dolna osłona silnika - nie było fabrycznie.
    - wymieniona sonda lamda i cewka (oryginalna PSA)
    - został wymieniony akumulator oraz zamontowane oświetlenie led - postojowe, oświetlenie tablicy, schowków itd.
    - do Cytrynki dodaję opony zimowe Kleber po niecałym jednym sezonie na profesjonalnie odnowionych felgach stalowych 15", obecnie autko stoi na oryginalnych alufelgach 17 " i dwu sezonowych oponach letnich.
    - C4 ma zamontowany dodatkowy ukryty immobilizer z pestką w breloczku.
    - cytrynka regularnie myta i woskowana kosmetykami Turtle.
    i najważniejsze dla potencjalnego kupca - wczoraj opłaciłem ubezpieczanie - teraz ważne do 11.06.2020 roku, na dniach będę robił przegląd jest do 13.06, którego koszt również wezmę na siebie. (przegląd może być zrobiony przy potencjalnym kupcu). Więc nowy właściciel do wiosny przyszłego roku ma spokój, tylko lać lpg.
    Do autka dokładam:
    - drugi kluczyk z kartą kodową (zdrapką) - nie używany.
    - wszystkie dokumenty, książki przeglądów instrukcje, fakturki, gwarancje (akumulator, lpg) itd
    - w samochodzie zostawiam kamerkę z Wi-fi z linku:
    https://www.mediaexpert.pl/wideorejestr ... lsrc=aw.ds
    - moduł bluetooth do lpg - podgląd parametów, kasowanie błędów OBD z smarfona itd
    - dla zdecydowanej osoby dodam jeszcze parę gratisów. (Zawsze kupuję na zapas).
    Resztę zdjęć, historia pojazdu, rozkodowany VIN pod linkiem:
    https://drive.google.com/open?id=1Rn1Wn ... Y_jrjiCcOq
    Cena do kosmetycznej negocjacji (np. na pranie): 14.900 zł
    Kontakt i ewentualne pytania: 669 004 630
    IMG_20190604_180531-2.jpg

2. sylwekdm

sylwekdm Uczestnik

Docenione treści:
    34
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Nie aktualne - do usunięcia.