1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

[SPRZEDAM] MAXIECU full z dożywotnimi aktualizacjami wszystkich marek

Dyskusja w 'Wyposażenie warsztatu, narzędzia sprzedam' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 29-01 19.

1. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 664
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Sprzedam interfejs maxiecu w wersji full ze wszystkimi dostępnymi markami.
    Interfejs został wylicytowany w tym roku na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
    U mnie na warsztacie sprzęt nie będzie używany (mam sporo innego sprzętu, który go dubluje) dlatego odsprzedaję dalej.
    Dzięki zakupowi na WOŚP jako bonus do tej wersji interfejsu wszystkie marki, których teraz nie ma w ofercie a zostaną wprowadzone zostaną udostępnione bezpłatnie.
    Sprzęt nie wymaga żadnych dodatkowych abonamentów, płatnych aktualizacji itd.
    Kupujesz raz i masz spokój.
    Więcej informacji o sprzęcie i możliwościach na stronie producenta: https://maxiecu.com/
    Sprzęt został wytestowany u mnie na warsztacie i pierwsze moje osobiste spostrzeżenia: szybki i robi to co ma w spisie. Duży plus, że jest od początku tworzony w języku polskim.
    Cena 1500zł z wysyłką.

2. Diagbox10

Diagbox10 -*-*-

Docenione treści:
    695
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    To ten model za 2tys z allegro? Robi cos przy nowych masterach?

3. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 664
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Ten model +przyszłe nowe marki. Co do możliwości to na stronie producenta można sprawdzić bądź wysłać im bezpośrednio zapytanie.

4. Jacek dziurka11

Jacek dziurka11 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Puławy
    Witam czy aktualne?

5. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 664
    Miasto: