1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Stag 200 gofast - warto?

Dyskusja w 'Instalacje gazowe' rozpoczęta przez użytkownika Dawidek126, 6-06 20.

1. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    155
    Miasto:
    Piaseczno
    Witam. Mam pytanie, czy stag 200 gofast warto zamontować do wolnossacego silnika o mocy 120 km bez żadnych cudów typu dotryski, ciepły start, zmienne fazy rozrządu czy inne cudeńka? Który sterownik zastępuje? Czy może to samo co stag 4 plus tyle że inna obudowa? Pytam bo nie wiem czy montować starego dobrego staga 300? Nie podaje do jakiego auta bo bardziej interesuje mnie co ten sterownik wprowadza nowego/lepszego do świata lpg. Czy to tylko face lifting innej centrali...
    Pozdrawiam

2. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    155
    Miasto:
    Piaseczno
    Witam. Mam już zamontowaną instalacje 200 go fast ale nie mogę się z nią skomunikować. Czy kabelek który łączy się z stag 300/ stag 200 / kme powinien bez problemu połączyć się z 200 gofast?. Zasilanie mam na wtyczce diagnostyczne na zewnętrznych pinach a cały czas zgłasza brak sterownika gazu.

Biorę laptopa odczytuje inne auto(stag300 isa2) i jest ok. Przechodzę do drugiego auta z 200 gofast i wywala brak sterownika lpg. Zmieniałem rx z tą bo gdzieś czytałem że potrafią zamienić żeby tylko oni mogli odczytać ale bez skutku.. Program darmowy z AC tylko do 200 gofast, demo działa, dokumentacja wyświetla się, wszystko wydaje się ok..... Czy możliwe że mój interfejs "nie wyrabia" że za słabe graty w środku są?

Program mam, ale nie ściągałem nowych sterowników interfejsu bo z innym autem działa.... Czy trzeba go zaktualizować?

Inna sprawa czy nie podłączenie + po stacyjce to błąd? Czy przez to mam problem z odczytem?

Ostatnio edytowano: 27-06 20
  3. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    155
    Miasto:
    Piaseczno
    Problem był w interfejsie. Na drugim kablu działa bezbłędnie. Może jakaś zmiana była w interfejsie wprowadzona i dlatego stary jest za "wolny".... Na drugim działa i to najważniejsze.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. stag go fast 200 na co zmienic