1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Sterownik 03E 906 033 P

Dyskusja w 'Elektronika pojazdowa' rozpoczęta przez użytkownika Tom Spinaker, 3-11 18.

1. Tom Spinaker

Tom Spinaker Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    POZNAŃ
    Witam wszystkich . Mam pytanko , autko niespodziewanie gaśnie i po sprawdzeniu instalacji stawiam na immo . Jaki może być koszt zdjęcia immo ze sterownika ?

2. Auto.Klinika

Auto.Klinika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    503
    Miasto:
    Zielona Góra
    Co to znaczy niespodziewanie?

3. Tom Spinaker

Tom Spinaker Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    POZNAŃ
    Niespodziewanie to znaczy , nie mogę określić kiedy to się dzieje i dlasczego ... Odpalam może chodzić albo 3 min albo 3h , napięcia pozostają , myślałem że to któryś z przekaźników , wymieniłem ten od pompy paliwa ,potem myslałem że to przekaźnik alarmu , wywaliłem wszystko , przywróciłem do stanu fabrycznego . Błędów brak , a połączyć się z immo sterownika nie można więc wydaje mi się że tu lezy przyczyna .

4. Auto.Klinika

Auto.Klinika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    503
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ibiza? Myślę, że w złym miejscu szukasz

Lechtak i Tom Spinaker lubią to.
  5. dimitriew

dimitriew Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    410
    Miasto:
    Radom
    Jeżeli silnik odpala i gaśnie po jakimś czasie to immo nie ma nic do rego. Jeżeli immobiliser nie daje zezwolenia na rozruch to silnik zatrybi i po 3 sec gaśnie, miga kontrolka. Do sprawdzenia wszystkie zasilenia masy, zasilania czujników. Błędy jakieś masz?

Tom Spinaker i dejot43 lubią to.
  6. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    391
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Na immo to by wycielo po 2 sekundach

Tom Spinaker lubi to.
  7. Tom Spinaker

Tom Spinaker Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    POZNAŃ
    Brak błędów , Auto gaśnie czasem po 2 sek , a czasem po minucie czasem jest seria zapalam gasnie zapalam gasnie potem 1/2 godziny nic , czasem pół dnia nic . Myślałem że któryś z czujników , zawiele tego tam nie ma , wypinałem po kolei ale to nie to . Objaw jest dokładnie taki jakby wyjąć przekaźnik zasilania ale ale zasilanie tam jest- pozostaje . Podłączyłem diodki aby zobaczyć jakiego napiecia zabraknie ale na razie nic , zasilanie pozostaje. Czasem pół dnia czekam na te objawy. Oczywiście mogłem coś przeoczyć bo ten proces rozciągnięty jest w czasie.

8. not4u

not4u Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Olkusz
    Sprawdź czy właczanie biegu wstecznego wnosi coś do tematu. Podejrzewam zanik 15

Tom Spinaker lubi to.
  9. Tom Spinaker

Tom Spinaker Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    POZNAŃ
    Też mi się wydawałao że ten trop może być dobry ale akurat o wstecznym nie pomyślałem. Wymieniłem dwie podstawki przekaźników od pompy i główny zasilający , nie mam schematu więc tylko wydaje mi sie , że to chyba wszystko i testuję.

10. rch11

rch11 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    580
    Miasto:
    NS
    sprawdzałeś czujniki obrotów?

czym diagnozujesz?

Tom Spinaker lubi to.
  11. Lechtak

Lechtak Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    190
    Miasto:
    Wrocław
    No jak? Za rogu.. :D

Ustal ! Co zanika w chwili gaśnięcia. Zacznij od najprostszego, paliwo - zapłon.

Tom Spinaker lubi to.
  12. Tom Spinaker

Tom Spinaker Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    POZNAŃ
    Zmiana biegów na wsteczny nic nie wniosła. Napisałem, a tak przynajmniej mi się wydaje , że podłączyłem diodki żeby sprawdzić co zanika , nic niepokojącego nie zauważyłem ale w błędach doszły 2 błędy mówiące o błędnym zakodowaniu Ecu. Może to był jakiś trop , mówię był , bo w między czasie zdobyłem Ecu bez immo. No , jak na razie działa bez problemu , testuję , jeszcze za wcześnie żeby się cieszyć.