• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Suv lub kombi za ok 100 tys zł.

Rave

Nowy
Punktów
0
Witajcie, potrzebuje porady od bardziej doświadczonych osób. Mam około 100 tys zł 50/50 w kredycie. Chciałbym by auto nie było starsze niż 2017, Ew. 2016, oraz by miało mniej niż 100 tys przebiegu. Moje widełki cenowe to 20%,które mogę dopłacić, gdyby była taka potrzeba.

Szukam auta dla rodziny z 1 dzieckiem, do robienia dużych tras, ale też do zwykłej jazdy wokół komina, mieszkamy w górach, toteż 4x4 jest dosyć wazne, zależy mi na wygodzie i bezpieczeństwie. Wolę mieć ciut starsze auto lepiej wyposażone niz nowsze i biedniejsze.
Wybrałem 6 modeli aut, lecz nie wiem jak bardziej zawęzić poszukiwania, gdyby pojawiły kontrpropozycje to byłbym również wdzięczny.
Bardzo mi zależy by wybrać auta jak najmniej awaryjne, oraz w miarę rozsądnymi kosztami serwisu.
Moja szóstka:
* Lexus NX 200t
*Toyota RAV4 2,5 hybrid
* VW Tiguan 2.0 TSI 4motion
* Mazda 6 2.5 skyactiv
* Mazda CX 5 2.0
Szukam koniecznie benzyny, z dobra mozliscia założenia gazu.

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.

lalek

SuperMechanior
Punktów
45
Miasto
UK
mieszkamy w górach, toteż 4x4 jest dosyć wazne, zależy mi na wygodzie i bezpieczeństwie.
Isuzu Rodeo
Toyota Hilux
Ford Ranger
Tylko diesel, ale sam mieszkam w górach (tak w górach w górach), więc czuje się kompetentny żeby się wypowiedzieć.

Ostatnia edycja:

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
261
Miasto
Podkarpacie
Do żadnego silnika po 2014 nie założysz instalacji gazowej chyba ze taka za 9 tys. zł . Wszystko ma bezpośredni wtrysk benzyny . Ostatnie dwa suv'y z 2014 które miały wtrysk pośredni MPI to kia sportege III 2.0 16v oraz toyota rav 4 2.0 16v .

Do góry Bottom