• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Sytuacja na stacjach paliw

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
186
Miasto
Okolice Krakowa
@Misiek, widać właściciel dostał takiej sraki, że zalał po korek wszystko co się dało.

@Komornik, @arni_poznań, no ku*wa, jak ludzie dostali takiej paranoi, że najchętniej by zalali do kieszeń, wanienek dziecięcych i słoików po bigosie, to nie ma się co dziwić, że brakło paliwa.

Jarzi

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1522
Miasto
Kaczory
Pojebani, jak można tak robić? Na szczęście opłacało się czekać i udało mi się zalać 4 mausery diesla i 2 benzyny (joke) :D

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
186
Miasto
Okolice Krakowa
Ja mam lepsze rzeczy do roboty niż stanie w kolejce na stację, tylko dlatego, że ktoś ma problem z logicznym przetwarzaniem informacji. Dziś już kolejki mniejsze, niektóre stacje kolejek nie mają wcale, a paliwo jest i normalnie można zatankować. Ale jaja, niemożliwe.

Mordor

Gaduła
Punktów
16
Ropę mamy od Putina wiec ktoś musi sfinansować to wiec tankujemy Haha

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1095
Miasto
Koszęcin
Ja pojechałem tankować bo jadę w góry. Mocno się zdziwiłem kolejka ale stanowisko dla tirów puste to se naciulal 100 litrów

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
423
Gniazdek Wszędzie pod dostatkiem czemu miałby stanąć przecież widzę na ile wystarczy a tak w ogóle to słyszałem że jak stoisz na odpalonym przed dystrybutorem długo to wtedy więcej do Baku wejdzie

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
186
Miasto
Okolice Krakowa
Nie wiem czemu, dlatego pytam. Po prostu jestem ciekawy jak to jest, że po Krakowie widzę dużo więcej elektryków, którym brakło prądu niż prawdziwych samochodów, które stanęły przez awarię. Nie widziałem nikogo, kto tankował na odpalonym, także chyba złapałeś jakiś fake news od rusków ;)

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
423
W mieście zabrakło prądu ? to dziwne u mnie po dniu załatwiania spraw cały dzień nie zżera więcej niż 30% nie wiem na co trzeba liczyć jeżeli poniżej 5% włącza się tzw. żółwik i samochód ma Obciętą moc wszędzie komunikaty żeby zjechać a nawigacja wyszukuje Ładowarki

PS musicie mieć dużo tych samochodów

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
186
Miasto
Okolice Krakowa
W mieście, czasem na obwodnicy tej tzw. III, czyli taka powiedzmy szybsza dwu, trzy-pasmowa ulica. Ja tam nie wiem, nie znam się i byłem ciekawy o co biega, ale w sumie dalej nie wiem. Owszem, bo w ścisłym centrum jest strefa ograniczonego ruchu i można wjechać tylko elektrośmieciami no i strefa płatnego parkowania za free, a krakusy to centusie, więc się zrobił hype.

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
423
Tez nie wiem Podejrzewam że w krakowie w promieniu 2 km wyszukało by tyle

Załączniki

• image.jpg
    image.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 45

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
186
Miasto
Okolice Krakowa
No to niestety nie rozwiałeś moich wątpliwości ;) Następnym razem jak będę widział, najwyżej stanę trochę podrzeć łacha z delikwenta i jego zabaweczki to może ustalę czemu się nie "zatankował".

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
423
Super retoryka tak to jest pogadać

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
186
Miasto
Okolice Krakowa
Nie wiem za bardzo jakiej retoryki tutaj szukasz. Opisałem konkretną obserwację, mało tego nawet jakbyś chciał konkretnie, to ostatni taki przypadek miałem trzy dni temu. Zapytałem Ciebie, jako użytkownika tych urządzeń z czego może wynikać problem i pozwolę sobie zacytować:

Także jeśli Ty też nie wiesz to pozostaje zapytać samych "zainteresowanych". Zasugerowałem takie rozwiązanie, a na ten moment temat się wyczerpał, przynajmniej w moim odczuciu.

Encore

SuperMechanior
Punktów
372
A dzisiaj ze stacji benzynowej na bankomaty się rzucili, ludzie są chorzy, jak napadną na nas to te banktoty mogą posłużyć jako papier toaletowy, zero pokrycia

Do góry Bottom