1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Tester diagnostyczny Peugeot

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika Auto Elektronik Lubin, 9-03 19.

1. Auto Elektronik Lubin

Auto Elektronik Lubin Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    101
    Miasto:
    Lubin Dolny Śląsk.
    Adres strony:
    Witam. Poszukuje serwisówkę do peugeota kupić sprawdzonom ktoś coś ma?

2. Vagers

Vagers Gaduła

Docenione treści:
    354
    Przeciez to diagbox

3. Auto Elektronik Lubin

Auto Elektronik Lubin Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    101
    Miasto:
    Lubin Dolny Śląsk.
    Adres strony:
    No ale kto ma sprawdzoną gdzie kupić?

4. Vagers

Vagers Gaduła

Docenione treści:
    354
    Moj dziala jeszcze .W alledrogo kupilem

5. blayders

blayders Uczestnik

Docenione treści:
    26
    Miasto:
    Podkarpacie
    Oryginalny tester kupisz tylko jako używkę : albo z likwidacji serwisu , albo jak ktoś zamyka firmę . Na allegro jest tylko ryż :( . Nowy oryginał (wynajem) z licencja na 3 lata 7200 EUR .

6. gtszudi

gtszudi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    424
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Diagbox jest mega zamulony

7. marekhd

marekhd Nowy

Docenione treści:
    0
    Właśnie dostałem oryginalny tester z citroena , z likwidacji placówki i potrzebuje to zalegalizować ale nie za 7200 ojro ... jest jakaś opcja na sam program?

Ostatnio edytowano: 4-05 19
  8. melas

melas Uczestnik

Docenione treści:
    17
    Miasto:
    WRZEŚNIA
    masz instrukcję na oficjalnej stronie service box. I wcale nie musisz płacić takiej pegi

--Diagbox jest mega zamulony--.
    a robiłeś jakieś autko PSA online innym sprzętem?.
    Ja robię DB, i diagnoza kodowanie idzie nieźle chociaż neta mam przez telefon i to go spowalnia.

9. marekhd

marekhd Nowy

Docenione treści:
    0
    na service box jest wyraźnie napisane tylko i wyłącznie 7200 ojro za 3 lata.

Jeszcze nie robiłem żadnego PSA. Póki co to potrzebuje to do diagnostyki nie do kodowania, i fajnie by było żeby z licencją. Bo prokuratura się czai za rogiem.

10. melas

melas Uczestnik

Docenione treści:
    17
    Miasto:
    WRZEŚNIA
    Coś mi się wydaje że czytasz a nie rozumiesz tekstu. Mam aktywne konto z oryginalnym diagboxem i wcale nie płaciłem 7200 ojro.

11. blayders

blayders Uczestnik

Docenione treści:
    26
    Miasto:
    Podkarpacie
    To skoro nie dałeś 7200 euro to ile zapłaciłeś oraz czy jest to legalne rozwiązanie czy takie w rodzaju ze masz gdzie znajomego w aso i lecisz na jego loginie i haśle , bo to nie jest legalne rozwiązanie .

12. melas

melas Uczestnik

Docenione treści:
    17
    Miasto:
    WRZEŚNIA
    Zajmujecie się elektryką samochodową czy tylko pytacie. Już chyba od dwuch lat unia nakazuję koncernom samochodowym udostępnianie niezależnym warsztatom danych jaki diagnostyki i programowania aut. Niestety nie jest to za darmo ale też nie kosztuje tyś euro. Mam dostęp do grupy PSA i do OPLA. Jest wszystko opisane.

13. blayders

blayders Uczestnik

Docenione treści:
    26
    Miasto:
    Podkarpacie
    Ja się zajmuje i o ile opel faktycznie licencja roczna na gds2 kosztuje 199 euro (niestety dostęp do kodowania od 2018 jest dla wszystkich płatny na godziny - nawet aso nie ma dostępu do pakietu cało rocznego ) , tyle u PSA spotkałem się tylko z dużym pakietem . Unie od 2010 nakazuje koncernom udostępnianie danych ale nie ustaliła w jakich cenach :) . Np. pakiet podstawowy FCA to 1900 euro na rok i nie ma dostępu do diagnostyki na godziny tylko do schematów i instrukcji napraw . To podaj link albo napisz ile kosztuje ten cennik do grupy PSA ?

14. melas

melas Uczestnik

Docenione treści:
    17
    Miasto:
    WRZEŚNIA
    Service box. 40euro dostęp do jednej sesji czyli jeden Vin przez tydzień

W Opolu kodowanie jeden żeton na kodowanie 42 euro 2 godziny ważny. Diagnoza 12euro 24 h ważna.

soloriens lubi to.
  15. blayders

blayders Uczestnik

Docenione treści:
    26
    Miasto:
    Podkarpacie
    żetony są po 30 euro netto przy bezpośrednim zakupie . 12 euro za dostęp na 24h dla kogoś kto robi tylko PSA to kiepska cena . Przy 7200 euro masz dostęp na trzy lata wraz z wypożyczonym interfejsem w cenie co wychodzi 9 euro za dobę (od poniedziałku do piątku) . Jak ktoś ma podłączenie raz w tygodniu to jakaś alternatywa , ale cena za podłączenie która trzeba było wy woląc zbliża się do ceny w aso :(