• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Tester do aut Japońskich i Koreanskich

ZBYH

Bywalec
Punktów
4
Miasto
Pyrlandia
Witam proszę o informację jaki tester ogarnie auta japońskie i koreańskie szczególnie Toyota, Lexus, Nissan, Kia, Hyundai. Urządzenia typu autel ap200 owszem łącza się z niektórymi modułami ale nie ze wszystkimi oczywiście. Głównie zależało by mi na Toyota Lexus tu praktyczne w żaden moduł wejść nie można. Okna, drzwi, fotele szyberdach nie łączy xdiag. Dodam tylko ze potrzebuje do celów nie komercyjnych.

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
218
Miasto
Podkarpacie
Mam do sprzedania launch x431 pro . Toyoty robi super prawie jak oryginał , co do lexusa nie wypowiem sie bo mało mam klientów jeżdżących tą marką . Kia/hunday też prawie jak aso . NIssan dobrze ale też mało popularna marka w mojej okolicy .
PS.: Urządzonka działające na zasadzie elm'a za 300 zl nie będą robiły tego co oczekujesz .

Ostatnia edycja:

Adam Gmail

SuperMechanior
Punktów
23
Do Azjatów moim zdaniem najlepszy jest Gscan bo to jest fabryczny tester do Kia i Hyundai. Lexusa czy toyotę ogarnia świetnie a w tym modele hybrydowe oraz auta z USA jak np. Toyota Avalon czy Nissan Murano. No i nie ma idiotycznych tłumaczeń jak Launch.
Jak chcesz do zastosowań prywatnych to poszukaj używki gscan1 lub gscan 2 lub formę przystawki do laptopa.

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
218
Miasto
Podkarpacie
G-scan też chamiałem polecić ale jak przeczytałem że do celów prywatnych czyli mały budżet wiec odpuściłem .

ZBYH

Bywalec
Punktów
4
Miasto
Pyrlandia
Dzięki panowie za porady. Spróbuję najpierw Techstream może dostanę się do modułów, głównie chodzi mi o Toyotę i Lexusa.

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
218
Miasto
Podkarpacie
Tylko pamiętaj techsream nie radzi sobie z samochodami z przed 2008 . Jest stworzony pod nowsze auta . Przy starszych najlepszy bedzie IT2 - toyota intelligent tester 2 .

Do góry Bottom