1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Układ chłodzenia

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Baker737, 23-09 18.

1. Baker737

Baker737 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam kupiłem samochód jakim jest Audi tt 8n 1999 rok. Auto posiada silnik 1.8 T 180 koni. Mam problem mianowicie auto nie dogrzewa się pokazuje temp od 54 do 70 stopni. Silnik jest ciepły raz był wręcz gorący i wywaliło płyn chłodniczy ze zbiorniczka. Wiem czytałem , że to może być czujnik temp pompa wody termostat uszczelka pod głowicą itd. Ale może ktoś od razu po tych problemach stwierdzi co jest nie tak. Z góry dziekuje za opowiedz.

2. romys73

romys73 Gaduła

Docenione treści:
    101
    Miasto:
    abingdon
    Termostat na początku