1. Witamy na Forum Mechaników!
  Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
  Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
  Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
  Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

  Usuń ogłoszenie

Urządzenie do geometrii HUNTER

Dyskusja w 'Wyposażenie warsztatu, narzędzia sprzedam' rozpoczęta przez użytkownika arcadio, 15-01 13.

 1. arcadio

  arcadio Początkujący

  Offline
  Dołączył:
  27-11 12
  Postów:
  31
  Docenione treści:
  5
  Miasto:
  Radom
  Adres strony:
  Witam sprzedam urządzenia do pomiaru geometrii Hunter(3d)- wyłączny importer, najlepsze ceny.

  Sprzedawany przez naszą firmę komputerowy system kontroli i regulacji geometrii kół i osi pojazdów HUNTER WA400 z kamerami HS Elite został PRODUKTEM ROKU 2011 w kategorii sprzęt i urządzenia warsztatowe!

  Najnowszy produkt firmy HUNTER ENGINEERING oparty na komputerze PC, realizujący pomiar trójwymiarową optyczną techniką z wykorzystaniem czterech cyfrowych kamer wideo nowej generacji z matrycą o rozdzielczości 5 Mpx.


  Jak w poprzednich wersjach elementy pomiarowe są usytuowane poza pojazdem gwarantując wysoką stabilność pracy. Głowice pomiarowe nowej konstrukcji o zredukowanych rozmiarach, mocowane są z wykorzystaniem mechanizmu Quick Grip® na oponie pojazdu. Gwarantuje to swobodę użytkowania niezależnie od typu obręczy i rozmiaru koła, zabezpiecza też obręcz przed mechanicznymi uszkodzeniami.
  Rozszerzeniu uległa procedura kompensacji koła (pomiar bicia obręczy) – oprócz dotychczas obecnego przetaczania tył‑przód w pojeździe stojącym na kołach i obrotu koła w uniesionym pojeździe pojawiło się toczenie w przód, a właściwie wjeżdżanie pojazdu na miejsce dokonania pomiaru. Skraca to o połowę czas wymagany do zrealizowania tej procedury.
  System działa w trybie dynamicznym (każda zmiana położenia koła znajduje odzwierciedlenie na ekranie), korzysta z technologii cyfrowej gwarantującej powtarzalność i wiarygodność mierzonych parametrów w całym okresie eksploatacji urządzenia.
  Program roboczy zawiera procedury pomiarowe umożliwiające określenie kątów geometrycznych kół oraz przeprowadzenie rozbudowanych diagnostyk całego pojazdu uwzględniających m. in. wzajemne położenie bryły nadwozia wobec płaszczyzny wyznaczonej przez osie obrotu kół.
  Częścią składową oprogramowania jest baza danych regulacyjnych zawierająca oprócz wartości liczbowych informacje o miejscu i sposobie dokonania pomiaru i regulacji w postaci animacji, zdjęć, filmów i rysunków.
   
 2. S-LINE

  S-LINE Gość

  Offline
  Ludzie blagam was podawajcie ceny...
   
 3. arcadio

  arcadio Początkujący

  Offline
  Dołączył:
  27-11 12
  Postów:
  31
  Docenione treści:
  5
  Miasto:
  Radom
  Adres strony:
  Ceny katalogowe nic ci nie powiedzą bo po pierwsze nie wiem jakie urzadzenie cię interesuje ( dwukamerowe, czterokamerowe , z systemem Linux czy Windows które ma dużo więcej funkcji ale jest dwa razy droższe, lustra zwykłe, samocentrujące czy elite różnica w cenie 7 tyś. itd.) .Cena Katalogowa to od 35 do80 tyś zł. Co czasem wcale nie oznacza że to droższe jest lepsze. Poza tym dochodzi rabat a to już zależy indywidualnie od klienta.
  Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o jakieś szczegóły ewentualnie mogę podesłać katalog , coś doradzić i dopiero negocjować cenę . Sory urządzenie tej wartość to nie jest paczka dropsów.
   
 4. greger

  greger Początkujący

  Offline
  Dołączył:
  3-01 15
  Postów:
  1
  Docenione treści:
  0
  Miasto:
  Stock
  Adres strony:
  Witam
  Jestes zainteresowany
  Interesuje mnie Opcja3d
  Prosze o wiecej info.lub namiary na strone internetowa.
   
 5. Misiek

  Misiek Administrator

  Online
  Dołączył:
  6-10 10
  Postów:
  4 522
  Docenione treści:
  1 206
  Miasto:
  Szczecin
  Adres strony:
  Nie chcę nic sugerować ale odkopałeś temat sprzed ponad 3 lat...
   

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

 1. hunter urządzenia do geometri