1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

VAS 6154 - kto używa??

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika Serwismiechów, 20-11 17.

1. Serwismiechów

Serwismiechów Uczestnik

Docenione treści:
    34
    Miasto:
    miechów
    Koledzy czy któryś z Was używa tego VASa 6154?
    Może podzielić się opiniami?
    Wiem że poniżej 2000 roku nie obsługuje.

Czy to jest młodszy brat 5054a czy sprzęt wyżej pozycjonowany z większą ilością funkcji?

Pozdro i zapraszam do pisania

2. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    190
    Miasto:
    Sląsk
    też jestem ciekawy

3. tomi2780

tomi2780 Początkujący

Docenione treści:
    0
    20191105_223333.jpg Witam.
    Czy udało się komukolwiek zainstalować VAS 6154 ?
    Ja kupiłem w sierpniu i próbowało mi to ogarnąć już 3 informatyków aby zaczęło działać.
    Oczywiście vas ryżowy .
    Otrzymałem już od sprzedawcy odis4.3.3 na płytach link do odis 5.1.3 oraz 5.1.5 łącznie ze sterownikami i instrukcjami instalowania i do tej pory nie działa.
    Niby odpala oprogramowanie ,łączy się z głowicą po usb jak i po wifi ale nie widzi auta jest to pokazane na załączonym FOTO.
    Ma ktoś podobny problem ,a może już któryś z kolegów opanował prawidłową instalkę tego programu?

4. kubart

kubart Uczestnik

Docenione treści:
    46
    Robilem to dwa razy po wifi dla 2 klientow i dziala idealnie. Moze problem samych ryzowych klonow?
    Jakich sterowników užywasz do gľowicy? Co widzi menadzer urzadzen po sparowaniu?
    W polaczeniu wi fi po sparowaniu widzisz nr. Ser glowicy?
    Co do funkcjonalnosci to tak, posiada przewage nad 5054 - niektóre funkcje nie sa obslugiwane w starszym driverze . Cos tam po 2016r pozmieniali i vas 5054 nie moze obsluzyc nawet na nowym sofcie.
    Nowsza glowica sa problemy wstecz i nie dziala seat , lambo... oraz zdalne programowanie, dziala tylko diagnostyka i progr Online.

Ostatnio edytowano: 5-12 19 o 5:32

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. vas6154 pl