• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Virus chce zapanować

scyzoryk

SuperMechanior
Punktów
199
Miasto
Grajewo
Bierzecie pod uwagę zamknięcie, zawieszenie dzialalnosci.
Słyszałem że od poniedziałku ma być ogłoszony stan wyjatkowy.

alf28

SuperMechanior
Punktów
144
Miasto
wieś
przed przyjęciem samochód będzie przechodził kwarantanne :wacky:
ja już na wszelki wypadek mierze temperature :cool:
licho nie śpi.

toomii76

toomi
Punktów
6492
Miasto
turek
Ja też, jak płyn chłodniczy nie ma 90 stopni przy przyjeciu do naprawy to profilaktycznie wymieniam termostat i poddaje go 2 godzinnej kwarantannie na placu.
szykuje się u Ciebie czerwona strefa, to będziesz miał sporo czasu na pieczenie termostatów.

scyzoryk

SuperMechanior
Punktów
199
Miasto
Grajewo
Jak wam sklepy pozamykają to tylko dorabianie części zostanie albo regeneracja. Tak jak 20 lat temu.

scyzoryk

SuperMechanior
Punktów
199
Miasto
Grajewo
Ja podchodziłem do tego z dystansem , ale jak zacząłem się zastanawiać na poważnie to mnie przerazilo. Duże szpitale wojewodzkie przerabiają na zakaźne sanitarki wojskowe na drogach. Chiny wyszły z tego szybko, ale były wdrożone drastyczne srodki.

toomii76

toomi
Punktów
6492
Miasto
turek
Obserwuje od końca stycznia. To że jebnie to było pewne. Pora żartów już się dawno skończyła. Dwa tygodnie temu się ze mnie śmiali. Teraz miny zrzedły. Choroby nie trzeba się bać tylko jej z masowania. Rośnie lawinowo. Testów mało a chorych dużo. U nas będzie gorzej jak we Włoszech jeśli nie zaczniemy uważać. Ja jeszcze w poniedziałek idę dokończyć tematy a potem chyba pauza.

tego chcemy?

botek

Bywalec
Punktów
19
Nam pan od praktyk powiedział, że to bardzo poważna sprawa i na ostatnich zajęciach polecił jak najmniej kontaktować się z innymi i życzył nam wszystkim, żebyśmy po tych dwóch tygodniach mogli znowu rozpocząć praktyki.

toomii76

toomi
Punktów
6492
Miasto
turek

i jak tak dalej będzie, to zostaniemy przodownikami Europy.

https://www.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/deaceebc69a3412c8b7699e3e025e213

WOODOO

SuperMechanior
Punktów
2463
Prawda jest taka, że w tym ciemnogrodzie położyli służbę zdrowia na rzecz zabobonów religijnych... kasa idzie na sukienkową czarną mafię, a nie na opiekę medyczną...:banghead:
Serwisuję auta kilku lekarzom i to co opowiadają co się odp...la w służbie zdrowia to masakra...a ciemny naród łyka wszystko i zap...la do kościółka i głosuje ciągle na tych samych oszołomów...:meh:
To teraz jest moment - ,,sprawdzam,,...:D
Pomyślcie co można by było zrobić w służbie zdrowia za te miliony co poszły na czarną zarazę...ile sprzętu kupić, ile lekarstw, jak poprawić jakość usług, itp...

Ostatnia edycja:

pawcar

SuperMechanior
Punktów
641
Miasto
Manchester
Akcja jak we Włoszech to mokry sen zusu...

:D Tyle "pieniążków" do zaoszczędzenia.

Do góry Bottom