1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Volvo S60 2.3 T5 2001r. Problem z seryjną mocą, doładowanie.

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika Guma1232, 19-09 20.

1. Guma1232

Guma1232 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kępno
    Witam mam problem z samochodem jak w tytule tematu Volvo S60 2.3 T5, byłem na hamowni i pokazała tylko 200KM i 310NM czy brakuje do serii 50KM i 20NM, jest problem z doładowaniem jest tylko 0.4 bara zaworek TCV nowy pierburga, podciśnienia połączone poprawnie, nowe wężyki, zawór DV nowy pro Perfect także też sprawny, podając ciśnienie na gruszkę WG chodzi płynnie i teraz jeszcze jedna sprawa jak odepne przewód podciśnienia od WG turbina teoretycznie powinna pompować ile idzie aż komputer wyłapie przeładowanie, a u mnie podaje tylko 0.6bara czyli nawet nie tyle co w serii (powinno być 0.8 w serii). Macie pomysły w czym tkwi problem? Podejrzewam katalizator blokujący przepływ co myślicie o tym?

2. Diagbox10

Diagbox10 -*-*-

Docenione treści:
    1 016
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Całkiem możliwe.

3. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    902
    Miasto:
    Szczecin
    W tego rzęcha trzeba sporo zainwestować , żeby przywrócić do życia.:bored:.