1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Volvo v40 2004r 1.9dci błędy układu SRS,SIPS

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika wenek17, 24-09 20.

1. wenek17

wenek17 Uczestnik

Docenione treści:
    9
    Witam. Mam problem z naprawą układu poduszek powietrznych w moim aucie, jakiś "elektryk" trochę namieszał przy kablach pod fotelem pasażera... Przechodząc do rzeczy to wyciął wtyczki od poduszki bocznej jaki i od czujnika zapięcia pasa a kable złączył w jedną całość na skrętkę czyli dwa kable złączył w jeden. Chciałem zrobić to jak należy ale kolory kabli przed wtyczką są inne niż za wtyczką. Patrzyłem w znajomego V40 ale niestety kolory kabli inne... Co mi poradzicie w takim wypadku ?
    W linkach poniżej zdjęcia kodów błędów
    P.S Gdzie szukać czujników uderzenia bocznego i czy wymiana sterownika poduszek z innego auta wiąże się z przeprogramowaniem go pod dane podwozie?
    https://ibb.co/3yGgk1K
    https://ibb.co/vJxrcnL

2. Felixpl

Felixpl Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    annopol
  3. wenek17

wenek17 Uczestnik

Docenione treści:
    9
    Mam schemat już patrzyłem i problem jest w tym że schemat kończy się na wtyczkach wpinanych w fotel a instalacja idąca fotelem nie jest uwzględniona