• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Wózek narzędziowy

lobudek

Początkujący
Punktów
0
Cześć. Od jakiegoś czasu szukam wózka do przydomowego warsztatu. Spędziłem kilka dni na szukaniu informacji i do tej pory ustaliłem, że godne polecenia są firmy takie jak hazet, gedore, wera, stahlwille, facom, king tony, toptul, bahco... niestety są to topowe marki i swoje kosztują. Nie chciałbym wydać za dużo, ale też nie chcę kupować chłamu , bo po prostu szkoda kasy. Narzędzia będą używane głównie przy naprawie własnego sprzętu rolniczego itp. Wózek może być z wyposażeniem podstawowym (z czasem mogę go doposażyć w odpowiednie wkładki) lub osobno wózek i wkładki. Za dobrą kasę znalazłem takie wózki:
- Jonnesway
- Condor Werkzeug
- Vigor
- Gedore red
- Bruder Mannesmann
Bardzo mało informacji o narzędziach tych firm a wydają się ciekawe. Póki co najbardziej przekonuje mnie jonnesway, bo też najwięcej opinii znalazłem. Może jest jeszcze jakaś alternatywa? Nie lubię przepłacać za coś tej samej klasy. Z góry dziękuję za pomoc.

rajson

Gaduła
Punktów
21
Miasto
Łódzkie
Bruder Mannesmann nie polecam tych narzędzi kupiłem małe klucze z grzechotką i w szybkim czasie grzechotką się zacina a śrubokręty do pobijania
w miesiąc się rozleciały. Skusiłem się na nie bo kiedyś kupiłem ampule tej firmy i były spoko.
Jonnesway mam kilka narzędzi tej firmy głównie bity torxy i ampule i dają radę, także mogę polecić. Ostatnio kupiłem powystawową walizkę z KS tools i też jestem zadowolony. Mam też Honition jakość taka sama jak KS tools choć Honition sprawia wrażenie lepiej wykonanego.

lobudek

Początkujący
Punktów
0
Dzięki za opinię. Co do honiton to mam już z 10 lat zestaw H4056 i poza tym, że kilka torxów i bitów zniszczyłem kluczem udarowym to jestem bardzo zadowolony. Jeśli jonnesway jest podobnej jakości to w zupełności mi wystarczy. Póki co na 1 miejscu jest wózek C-5DW5 z wkładami
- S04H42165SV
- W23559SV
- W23559SV
- H10MB08KV

Wychodzi trochę ponad 3tyś i zawsze mogę uzupełnić z czasem o coś jeszcze.

lobudek

Początkujący
Punktów
0
Znalazłem jeszcze w promocji w Jula zestaw bahco 267 elementow za 2999zł. Warte to coś?

Burak

Gaduła
Punktów
17
Miasto
Wieś
Kup pusty wózek z większymi kółkami taki żeby łatwo można było po polu jeździć fajnie żeby na górze była wanienka . Narzędzia swoje wrzuć A resztę będziesz uzupełniał z biegiem czasu i potrzeb.

lobudek

Początkujący
Punktów
0
Nie mam potrzeby jeździć po polu. Wszędzie mam równe posadzki. W garażu czy stodole. Znalazłem jeszcze firmę ks tools, warte to coś czy omijać?

rajson

Gaduła
Punktów
21
Miasto
Łódzkie
Ja korzystam z KS tools. U mnie się sprawdzają mała grzechotka tylko nie wytrzymała. Ale nasadki dają rade

lobudek

Początkujący
Punktów
0
Używa ktoś narzędzia expert by facom? Tańsza linia od facom, ale podobno spoko. No i jeszcze czy warto trochę dopłacić do narzędzi beta?

lobudek

Początkujący
Punktów
0
Dzięki za odpowiedzi. Kupiłem na próbę zestaw z małą grzechotką firmy expert by facom. Jeśli jakość będzie dobra to kupuje pusty wózek facom albo expert + kilka najpotrzebniejszych wkładek. Resztę narzędzi będę dokupywał osobno bez wkładek z jakiś okazji na amazon czy smart allegro. Szczypce np. knipex/wiha. Nasadki gedore/wera/facom/stahlwille zależy co się trafi na promocji.
Klucze płasko-oczkowe już kupiłem, takie Polskiej firmy Kuźnia Sułkowice. Podobno dosyć dobre, zobaczymy.

Do góry Bottom