• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Wózek narzędziowy

Marcelinho93

Bywalec
Punktów
0
Witam

Zastanawiam się nad zakupem wózka narzędziowego z wyposażeniem marki hogert czy ktoś z was używał tych narzędzi i może się wypowiedzieć na ten temat???,

Bądź może polecić jakiś wózek do maks 4tys zł??

M hd

SuperMechanior
Punktów
14
Mam ściągacz do sprężyn hogerta jakość wykonania słaba choć 8 szt. wytrzymał .
Do garażu może być , do pracy zarobkowej słabo.
Lepiej kompletować pomału narzędzia dobrej jakości.

pawcar

SuperMechanior
Punktów
840
Miasto
Manchester
On tutaj china chce kupić po taniości, a Ty mu z cenami z kosmosu wyskakujesz. Fakt, że narzędzie w większości z dożywotnią gwarancją, ale coś za coś.

Kaftan

Początkujący
Punktów
4
Osobiście posiadam wózek narzędziowy Hans'a jestem zadowolony, narzędzia dobrej jakości, trzymają wymiar, kilka nasadek zepsułem z własnej głupoty ale nie ma problemu w hurtowni zawsze są dostępne.

Mam też kilka narzędzi BETA i mówię to otwarcie - nie są warte swojej ceny, drogie, dostępne w kilku sklepach internetowych na zamówienie -sprowadzane z Włoch, jakość słaba

Hogert niestety kojarzy mi się niezbyt dobrze, poszukałbym raczej jakiegoś YATO, NEO czy coś bardziej rozpoznawalnego

AleksanderWróbel

Początkujący
Punktów
1
Miasto
Wrocław
U mnie do zadań specjalnych jest Yato - w miarę spoko mała grzechotka delikatna ale jak ma być tanio to się nada. W razie „w” dokupić nasadkę to kwestia 5 zł w hurtowni.
Poza yato, już droższe polecam toptula chociaż minusem jest dostępność jak trzeba coś dokupić głównie intercarsy
No i sata z dożywotnia gwarancja ale to już około 4000 netto

kolegaradom

SuperMechanior
Punktów
25
Nie kupiłbym wózka z wyposażeniem,
Pusty kupić z yato i dokupywać wkładki ,

pawcar

SuperMechanior
Punktów
840
Miasto
Manchester
A najlepsze z tego wszystkiego jest to, że "dokupywać" jest TEŻ poprawną formą słowa dokupować...

Masakra.

pawcar

SuperMechanior
Punktów
840
Miasto
Manchester
Chodzi o samo słowo dokupywać, brzmi strasznie, może kwestia rejonu w PL. U mnie zawsze było dokupować / dokupić / zakupić itp. Byłem przekonany, że Twoja forma to jest zwykły błąd, dzisiaj się uświadomiłem, że nie.

właściwie tyle.

kolegaradom

SuperMechanior
Punktów
25
A widzisz całe życie się człowiek uczy, a wracając do tematu, wózek w wyposażeniem pierwsza sztuka to jeszcze rozumiem ale kolejne to się dublują mało używane klucze np do czego na warsztacie 3-4 sztuki klucza płaskiego 32mm

jarek_g60

SuperMechanior
Punktów
64
Miasto
Wojcieszyn
Jeżeli sam pracujesz to jeden wystarczy, u mnie są 4 ( każdy ma swój ) plus dwie tablice z kluczami, plus klucze przy geometrii. Narzędzia sie dublują, ale według mnie nie da się inaczej pracować,

kolegaradom

SuperMechanior
Punktów
25
Jeżeli sam pracujesz to jeden wystarczy, u mnie są 4 ( każdy ma swój ) plus dwie tablice z kluczami, plus klucze przy geometrii. Narzędzia sie dublują, ale według mnie nie da się inaczej pracować,
Wiadomo ze tak, u nas są 3 osoby i 3 wózki elektro małe milwaukee pistolety każdy ma swój jeden duży, na ściance ogólnodostępne i w stole warsztatowym tak samo dwa komplety walizkowe duże, ale przyznaj kiedy ostatnio używałeś płaskiego powyżej 27

M hd

SuperMechanior
Punktów
14
Zawieszenie Iveco zeszły tydzień ,2 tygodnie temu 30i32 ,i ciekawostka zawór główny eurocargo potrzebny było 28 .
Jak najwięcej kluczy , i jak potrzeba bierzesz i się nie zastanawiasz jak to odkręcić.
Oczywiście nie wszystko na raz.
Jakaś podstawa na początek a potem wychodzi potrzebne.
Tak na marginesie jestem fanem toolbox tour na youtubie. Wiem kupa kasy ale nie oto chodzi ,chodzi o podejście do narzedzi są po to rzeby ułatwić sobie pracę i wykonać ja w miarę możliwie jak najszybciej.

Do góry Bottom