1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Wagi samochodów ciężarowych

Dyskusja w 'Strefa ciężarowa' rozpoczęta przez użytkownika Mecha-nik, 23-08 18.

1. Mecha-nik

Mecha-nik Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Wawa
    Cześć! Nie wiem, gdzie upchnąć ten temat, dlatego podłączam go tutaj, jak coś to możecie przenieść go w inne miejsce. Chcemy u siebie (przemysł, hala produkcyjna) umieścić wagi dla samochodów ciężarowych ale wciąż zastanawiamy się nad kosztami. Transportów mamy sporo, ciężarówek też, ale ostatnio dopadł nas problem zawartością transportów, chcąc nadrobić zaległości wysyłamy jednym autem więcej towaru i wydaje mi się, że to po prostu za bardzo obciąża auta (częstsze usterki). Normy znam i chcę je dokładnie określać i dać wytyczne swoim pracownikom, ale od czegoś zacząć muszę. Jakieś doświadczenia z wagami ciężarowymi? Może ktoś z Was spotkał się już z czymś takim? Czekam na odzew.