1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Walka z nieuczciwą konkurencją.

Dyskusja w 'Przepisy i prawo' rozpoczęta przez użytkownika leeroy15, 22-02 19.

1. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 083
    Miasto:
    turek
    klient który lata po wszystkich warsztatach i szuka gdzie taniej, to nie klient. nieraz jak nie daję rady czegoś zrobić sam, albo nie potrafię to nawet sam umawiam ich na innych warsztatach. i taka ciekawostka, żaden z nich mnie nie zostawił a nawet buteleczką obdarował za przysługę. w obrębie 10-15km jest tyle warsztatów, że ciężko zliczyć. i jakoś nikt z głodu nie umiera.

2. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 189
    Miasto:
    łódź
    Tak .masz racje Tomku ale mi osobiscie chodzi o dziada co z roboty wynosi czesci i robi za grosze a dodatkowo panoszy sie jak BAŻANT :D:D:D:D

bo to co Ty napisałes jest super ja robie tak samo albo do mnie dają a ja im daje upload_2019-2-23_11-48-14.jpeg w podzięce i sie kreci

3. leeroy15

leeroy15 Gaduła

Docenione treści:
    389
    Miasto:
    Ostrowiec
    A jak żyjesz z tymi warsztatami?? Robią ci koło pióra czy są w porzo?? Bo ja też mam kilka warsztatów z którymi współpracuję i szanujemy się. Oni mi robią roboty a ja im, dodatkowo podsyłają klientów a ja im. Pisałem ci na PW o co chodzi i w jakim zakresie działam...

4. dejot43

dejot43 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 491
    Miasto:
    Olsztyn
    Na handlarzach to się wypasie jak mysz w żelaznym sklepie...

kilex i leeroy15 lubią to.
  5. leeroy15

leeroy15 Gaduła

Docenione treści:
    389
    Miasto:
    Ostrowiec
    No właśnie - bo nie o klienta tutaj chodzi tylko o gnidę, która niszczy twój dorobek - tzn dezinformuje (wprowadza w błąd) potencjalnego klienta tylko z czystej zawiści....

6. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 189
    Miasto:
    łódź
    a mi nie napisałes?????? chyba STRASZNEGO FOCHA Ci wysle ;)

leeroy15 lubi to.
  7. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 083
    Miasto:
    turek
    pewnie niektóre robią, ale mi to zwisa. karma wraca.

8. leeroy15

leeroy15 Gaduła

Docenione treści:
    389
    Miasto:
    Ostrowiec
    hehehe - właśnie... Zdym te dobre oponki a załóż te używki sliki bo klienty i tak nie docenią... a sprzęgło przywiezłem ze szrotu założysz za 100?? :D :D :D

Twardy jesteś.... mi to nie zwisa tylko wkurwia. Bo chamstwa nie zniesę .... ;)

9. Vagers

Vagers Gaduła

Docenione treści:
    366
    Na handlarzach kupil działkę z domem i zrobił warsztat . I nawet kilo ni schudł

10. leeroy15

leeroy15 Gaduła

Docenione treści:
    389
    Miasto:
    Ostrowiec
    Pewny jesteś, że na handlarzach.... bo czasem to co widzimy to tylko złudzenie czegoś co jest głębiej ukryte... :D

11. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 083
    Miasto:
    turek
    leeroy, jeśli przeginają tak bardzo, to dostałeś radę co zrobić w pierwszym poście pod twoim tematem.

leeroy15 lubi to.
  12. leeroy15

leeroy15 Gaduła

Docenione treści:
    389
    Miasto:
    Ostrowiec
    :D :D :D .... hehehehehe... niestety chłopaki się pokłóciły...

pawel2406 i toomii76 lubią to.
  13. Vagers

Vagers Gaduła

Docenione treści:
    366
    To moj dobry znajomy.

14. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 083
    Miasto:
    turek
    i o to chodzi!
    lepiej śmiać się niż złościć.

15. leeroy15

leeroy15 Gaduła

Docenione treści:
    389
    Miasto:
    Ostrowiec
    Skoro mu ufasz... Ja też mam dobrych i lepszych znajomych.... Ale w biznesie jak to w biznesie - mało kto jest do końca szczery i kilka razy się o tym przekonałem... Tam gdzie w grę wchodzi większa kasa to i wylewność maleje....

hehehehe poza tym trza znać angielski.... to już lepsi są polscy kolędnicy :D
    [video][/video]

16. Vagers

Vagers Gaduła

Docenione treści:
    366
    Na zachodnich blachach auta to raczej nie miejscowi

17. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 083
    Miasto:
    turek
    ale widzisz do czego doszło. oni gadają na ciebie, ty gadasz na nich. a zaś wygląda to tak jak Koterski przedstawił.

18. leeroy15

leeroy15 Gaduła

Docenione treści:
    389
    Miasto:
    Ostrowiec
    Nie tędy droga... Właśnie w tym cały myk, że nie gadam ani nie podważam "autorytetu" innych wykonawców. Robię robotę i tyle. Przyjeżdża klient ze spapraną robotą to go odsyłam do wykonawcy a sam już nie poprawiam.... |Nie dezinformuję klientów w stylu: "nie jedź pan tam bo pierdolą robotę", nie przejmuję klientów, którzy się pomylili i trafili do mnie bo takie mam zasady... proste. Nie jestem święty, bo nikt nie jest ale są zasady których się nie łamie.
    Nie chodzę po mieście jak ta pizda ani nie jeżdżę po warsztatach i nie robię czarnego PRu... nie puszczam dzieciaków do szkoły aby robiły czarny PR wśród gimbusów i nabijały staremu punkty na googlu :D :D :D a do tego już doszło... To już jest żenujące... :D :D :D Ale każdy niech robi to co chce ale do czasu aż mnie nie tyka....

19. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 083
    Miasto:
    turek
    dodaj, że za wyjątkiem forum, na którym każdy może przeczytać.:)

20. leeroy15

leeroy15 Gaduła

Docenione treści:
    389
    Miasto:
    Ostrowiec
    Tak, za wyjątkiem forum, gdzie nie podałem nazwy ani jednego warsztatu, ani miejscówki gdzie taki jest.... Podałem sytuację jakich w Polsce jest wiele... a że niewielu o tym pisze to inna inszość.... Równie dobrze mogą być to warsztaty wszędzie....:D Więc uważam, że nie podlega to pod twój przykład.... Ja nie oczerniam imiennie.... :D A to jest spora różnica... Dodatkowo byłoby to niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa :D
    No chyba, że wziąłeś na serio nazwę Frajer nr1 i Frajer nr2 jako nazwę działalności gospodarczych.... no to rozwiewam niepewność - nie są to nazwy własne :D