1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Warsztat ze stodoły

Dyskusja w 'Przepisy i prawo' rozpoczęta przez użytkownika tomekxxx121, 30-03 19.

1. tomekxxx121

tomekxxx121 Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Witam, Posiadam stodołę, skośny dach dwuspadowy, ściany murowane. Chciał bym się zapytać czy jak zrobię sufit podwieszany, kryty tylko płytą gipsową, będzie to miało wpływ później na zarejestrowanie działalności, i pełnienia usług w tym budynku? musi to ktoś kontrolować od samego początku? żeby podbić pieczątkę, że robota jest zrobiona zgodnie ze sztuką? Pozdrawiam

2. diagnostawawa

diagnostawawa Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    74
    Miasto:
    Warszawa
    Jak chcesz legal to idz do urzędu i dopytaj o przekwalifikowanie budynku. Koszta nie będą małe

3. lukkiwlkp

lukkiwlkp Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    582
    Miasto:
    Pogorzela
    Jeśli będziesz sam pracował to tak. A jak chcesz pracownika to zapomnij.

sycylyjczyk i toomii76 lubią to.
  4. Muminek

Muminek Uczestnik

Docenione treści:
    23
    najbardziej mnie intryguje ten skośny dach dwuspadowy;-) ;-) a tak poważnie to tez wyczytałem gdzieś i wypytałem kilku osób że jak robisz sam to nawet w szopie możesz robić .