• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Witam - wątek zbiorczy powitań na forum

Casius1981

Nowy
Punktów
0
Rozpoczynam wątek w którym witamy się z innymi użytkownikami forum, taki spam-temat.

Przywitaj się, napisz jak znalazłeś nasze forum oraz po krótce czym się zajmujesz.

Witam!
Witam wszystkich fanów zabawy z mechaniką... I nie tylko
Automatyczne połączenie postów:

Mam prośbę doradźcie czy do warsztatu jednostanowiskowego z wulkanizacja wystarczy kompresor metabo mega 580 200d. Czy szukać cos mocniejszego

Adam:D

Nowy
Punktów
0
Witam wszystkich. Mam nadzieję, że razem będziemy mogli coś spektakularnie spier.....ć.

Zen86

Nowy
Punktów
0
Dzień dobry, trafiłem tutaj, ponieważ szukam pomocy z combo CNG

Punktów
0
Rozpoczynam wątek w którym witamy się z innymi użytkownikami forum, taki spam-temat.

Przywitaj się, napisz jak znalazłeś nasze forum oraz po krótce czym się zajmujesz.

Witam!
Witam, jestem z zamiłowania elektronikiem, lubię też naprawiać samochody, a to forum znalazłem, gdy szukałem potrzebnych mi plików. Pozdrawiam serdecznie.Damian
Automatyczne połączenie postów:

Witam, jestem z zamiłowania elektronikiem, lubię też naprawiać samochody, a to forum znalazłem, gdy szukałem potrzebnych mi plików. Pozdrawiam serdecznie.Damian
Jestem też informatykiem, zajmuje się też czasem elektryką, rowery też świetnie naprawiam, nawet elektryczne i z chęcią doradze i podpowiem. Życzę nam Wszystkim miłej konwersacji. Pozdrawiam

Ostatnia edycja:

Adasko92

Nowy
Punktów
0
Witam czy posiada ktoś kod odblokowania radia 6000CD z Forda nr ser ....M061965

Serdzio

Początkujący
Punktów
0
Witam, jestem Elektromechanikiem z zamiłowaniem do Mechaniki, Hydrauliki, Spawania i podobnych rzeczy, trafiłem kilka razy na forum poszukując różnych informacji i postanowiłem również dołączyć.

Pozdrawiam

Sprinter1

Początkujący
Punktów
0

Witam!
Witam wszystkich zmotoryzowanych .Ja stoję przed wyborem auta i myślę ,ze dzięki Waszym podpowiedziom uda mi się kupić jakiś niezły egzemplarz.

Do góry Bottom