• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Witam - wątek zbiorczy powitań na forum

Punktów
0
Witam wszystkich
Potrzebuję rozkodować radio IMG-20221123-WA0000.jpeg IMG-20221123-WA0008.jpeg
Automatyczne połączenie postów:

Jest szansa żeby zrobić to on line

Załączniki

• IMG-20221123-WA0004.jpeg
    IMG-20221123-WA0004.jpeg
    2,6 MB · Wyświetleń: 2

rufek789

Nowy
Punktów
0
Cześć, składam LT 28, 2.5ANJ i pewnie dużo ematów znajde na formum, pozdrawiam.

Piter87

Nowy
Punktów
0
Rozpoczynam wątek w którym witamy się z innymi użytkownikami forum, taki spam-temat.

Przywitaj się, napisz jak znalazłeś nasze forum oraz po krótce czym się zajmujesz.

Witam!

Rozpoczynam wątek w którym witamy się z innymi użytkownikami forum, taki spam-temat.

Przywitaj się, napisz jak znalazłeś nasze forum oraz po krótce czym się zajmujesz.

Witam!
Cześć. Nie bardzo wiem jak jak przywitać się ze wszystkimi na forum. Trafiłem tu szukając odpowiedzi na swój problem z autem. Zaczynam dopiero przygodę tutaj i mam nadzieję że znajdę tu mnóstwo potrzebnych mi porad .

Punktów
0

Witam!
Witam, cześć, mam problem z moim autem,2010r
jakiś czas temu wsiadam do auta i nie chce mi zapalić,myślałem że to rozrusznik. odpaliłem go z popychu, jadąc do mechanika rozładował mi się akumulator, brak ładowania. Czy mieliście taki problem, dodam że wymieniłem rozrusznik na nowy, I dalej ten sam problem brak prondu w rozruszniku.

Marekcar

Nowy
Punktów
0

Witam!
Witam wszystkich jestem zdumiony nowa techniką i jej nie ogarniam jestem mechanikiem naprawiam zabytki

Pozdrawiam wszystkich Marek

Tonywo

Nowy
Punktów
0
Witam wszystkich.Mam nadzieję że miło będzie się nam współpracowało . Pozdrawiam.

Do góry Bottom