• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Witam Wszystkich, Pacjent Audi A4 B6 Avant 1,9 tdi Xenony, 2002r ,Brak kierunkowskazów i awaryjnych z lewej strony ,lampie przedniej,tylnej i błotniku

Mar-Kos

Uczestnik
Punktów
1
Miasto
Wschowa woj. Lubuskie
Witam Wszystkich , Pacjent Audi A4 B6 Avant 1,9 tdi Xenony, 2002r ,Brak kierunkowskazów i awaryjnych z lewej strony w lampie przedniej oraz tylnej i błotniku . Błędy w module konfortu : 01561 - Drzwi tylne lewe 61-00 - Nie odbezpiecza . 01812 - Napięcie zasilające sterownik drzwi pasażera (J387) 37-00 - Uszkodzony . Jak wypne kostki z lamp i błotnika to wychodzi szybki sygnał przerywany 12volt z jednego z pinów w module świateł , a jak wepne którą kolwiek wtyczkę od kierunkowskazów , to zaraz sygnał zanika i brk zasilania .... Auto ma Hak oryginalny Audi , Wypiołem moduł Haka bez zmian , wypiołem wtyczke od lewych tylnych drzwi , również bez zmian , moduł konfortu w podłodze suchy i wszystkie piny ok . Czy to jest jakieś zwarcie , czy może problem jest w module świateł , chociaż otwierałem jego i z wyglądu pod lupką wszystko wygląda ok . Co moge jeszcze sprawdzić i gdzie ? Mam od niedawna VCDS .

Rys00

Boss regionalny
Punktów
47
Jak masz VCDSa to zrób test elementów

Do góry Bottom