• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

witam wszystkich potrzebuje kod do mojego radia

roberto24

Nowy
Punktów
0
Miasto
pajeczno
PART_1513365944208.jpeg
Rozpoczynam wątek w którym witamy się z innymi użytkownikami forum, taki spam-temat.

Przywitaj się, napisz jak znalazłeś nasze forum oraz po krótce czym się zajmujesz.

Witam!

witam wszystkich znalazłem to forum bo interesuje sie troche mechaniką i jest to bardzo ciekawe forum

to jeszcze raz ja potrzebuje kod do radia opel zafira cdr 500

Załączniki

• PART_1513370536580.jpeg
    PART_1513370536580.jpeg
    151,1 KB · Wyświetleń: 4
Ostatnia edycja:

Encore

SuperMechanior
Punktów
282
Miasto
Częstochowa
Automatyczne połączenie postów:

Z tego co mi się wydaje każde radio ma inny kod. Ja mam takie radio i mam kod ale to raczej nic nie pomoże. Trzeba je rozkodować. No bo niby skad ktoś ma mieć kod do twojego radia? Każde radio ma swój indywidualny kod. Jak się mylę i wszystkie mają taki sam kod to mogę podać ale to raczej nie pomoże.
Co ty pierniczysz chłopie, nie wprowadzaj człowieka w błąd. Są dostępne bazy danych płatne do wszystkich marek aut, twój kod z radia mu nie pomoże, ponieważ każde radio ma inne, tylko sobie zablokuje radio jak będzie wpisywał twoje kody. Wracając do tematu, jego radio CDR500 VDO akurat tej bazy danych nie ma nieoficjalnie, bynajmniej mi o tym nie wiadomo, a bazy danych " Wszystkich marek aut" które się da po numerach radia odkodować to 80% wszystkich marek i modeli. Jedynie co z tym radiem można, to odkręcić i dostać się do elektroniki i znaleźć i odczytać pamięć 24C16, potem z owego wsadu można odczytać kod bezproblemowo.

Polgar

Początkujący
Punktów
1
Co ty pierniczysz chłopie, nie wprowadzaj człowieka w błąd. Są dostępne bazy danych płatne do wszystkich marek aut, twój kod z radia mu nie pomoże, ponieważ każde radio ma inne, tylko sobie zablokuje radio jak będzie wpisywał twoje kody. Wracając do tematu, jego radia CDR500 VDO akurat tej bazy danych nie ma nieoficjalnie, bynajmniej mi o tym nie wiadomo, a bazy danych " Wszystkich marek aut" które się da po numerach radia odkodować to 80% wszystkich marek i modeli. Jedynie co z tym radiem można, to odkręcić i dostać się do elektroniki i znaleźć i odczytać pamięć 24C16, potem z owego wsadu można odczytać kod bezproblemowo.

Ok. Nie musisz się od razu tak denerwować. Może napisałem nie do końca jak trzeba ale chodzi o to że nikt za darmo tego nie zrobi. Tak?

Encore

SuperMechanior
Punktów
282
Miasto
Częstochowa

Ok. Nie musisz się od razu tak denerwować. Może napisałem nie do końca jak trzeba ale chodzi o to że nikt za darmo tego nie zrobi. Tak?
Też jesteś w błędzie, tutaj możemy to odkodować za darmo, tylko niech odczyta i wrzuci wsad i po problemie

Polgar

Początkujący
Punktów
1

Pozatym to radio ma sto lat
Też jesteś w błędzie, tutaj możemy to odkodować za darmo, tylko niech odczyta i wrzuci wsad i po problemie
Ok. Sorry w takim razie że się odzywam a nie mam pojęcia. Moja wina, moja bardzo wielka wina. Przepraszam

Do góry Bottom