1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Wspomaganie raz jest raz nie ma Citroen C3

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika strider, 19-05 19.

1. strider

strider Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    podkarpacie
    Wspomaganie Citroen C3 , raz jest raz niema , czasami chrobocze kierownica , komputer pokazał taki błąd IMG_0188.JPG

czy to oznacza uszkodzony silnik na maglownicy ( listwie ) czy maglownica siada .

2. XMARIO

XMARIO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 443
    Miasto:
    Mazowieckie
    mierzyć ładowanie z altka na początek, jeśli stabilne to niestety silnik magla do wymiany

3. strider

strider Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    podkarpacie
    Ładowanie mierzyłem kilka razy i tu jest ok. , roczny akumulator , podmieniony sterownik wspomagania to chyba pozostaje ten silnik .

4. XMARIO

XMARIO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 443
    Miasto:
    Mazowieckie
    mierzyć ładowanie wtedy gdy wspomaganie siada

5. strider

strider Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    podkarpacie
    Cały problem w tym że wspomaganie siada w najmniej oczekiwanym momencie np. wyjeżdżam z CPN-u a ty nagle nie ma wspomagania , zatrzymam się wyłączę zapłon , mija kilka minut , zapalam auto wspomaganie jest kilka dni jest dobrze a nagle znowu znika .

6. XMARIO

XMARIO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 443
    Miasto:
    Mazowieckie
    to podłącz se miernik na stałe i patrz co sie dzieje.
    Albo oddaj brykę mi do naprawy. 1 godzina 100zł. Ile ich będzie nie wiem. Może 5 może 10 może 20 może więcej.
    Raczej wiecej, bo pazerny na kase jestem.

7. strider

strider Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    podkarpacie
    Liczysz za godzinę roboty , czy za postój koło warsztatu ( bo i takich znam ) - czyli diagnoza jeździć obserwować

8. Radmor

Radmor Uczestnik

Docenione treści:
    142
    ..bardzo prawdopodobna wersja .Kilka takich silników wymieniłem bardziej to dotyczyło Renaulta .Objawy podobne do tych u Ciebie ..,,koszt używek nie był wysoki więc klienci taką opcję chętnie akceptowali .