1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Wtryski LR Freelander 1,8

Dyskusja w 'Silniki benzynowe' rozpoczęta przez użytkownika Giena, 30-07 18.

1. Giena

Giena Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bielsk Podlaski
    Witam.
    Po zmianie silnika w LR Freelander 1,8 nie mogę go uruchomić. Listwa zasilania wtryskiwaczy pokazuje cały czas napięcie 12,4 V na 2 zewnętrznych wtryskach a środek to wskazania w granicach 0, 34 V (+ -). Te napięcie utrzymuje się przez cały czas niezależnie od położenia wału. Do drugiego silnika zabrałem też komputer ale zmiana nic nie pomaga jest cały czas tak samo. Na razie próbowałem sam się z tym uporać ale bezskutecznie. Napięcie sprawdzałem miernikiem po włączeniu zapłonu i podłączeniu minusa bezpośrednio z "-" akumulatora, Wiem że LR jest "czuły" na masę ale wszelkie wtyczki były czyszczone i sprawdzane na przewodność. Jakiś pomysł? Auto szykuję żonie na rocznicę ale czasu mało a ogrom prac wielki.

2. B.A.S.

B.A.S. Uczestnik

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Kraśnik/Pruszków
    Plus masz stały natomiast sterownik steruje masą na wtryski. Zobacz czy widzi obroty wału.

3. Giena

Giena Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bielsk Podlaski
    Zapomniałem dopisać, że tak dzieje się w każdym położeniu wału.