1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Wybór testera diagnostycznego.

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika janek michał, 2-08 20.

1. janek michał

janek michał Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam czy ktoś pracuje lub pracował na testerach Polskich firmy AUTOXSCAN jak na tym się pracuje chodzi mi o modele AUTOXSCAN RS820 wszystkie marki lub o głowice AUTOXSCAN RS900. Dziękuje za podpowiedz.

2. vwvzzz

vwvzzz Początkujący

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Betonów
    Foxwella chwalą... Launcha chwalą, KTS drogość okrutna, Texa podobno dobra, a jak ma byc tanio to i Delphi da radę, ale czy tanio znaczy dobrze?

3. janek michał

janek michał Nowy

Docenione treści:
    0
    Czy ktoś na forum spotkał się z tym modelem.

4. Iredo

Iredo Uczestnik

Docenione treści:
    38
    Nie spotkałem się, więc jednoznacznej odpowied i ode mnie nie dostaniesz.
    Jak zobaczyłem cenę tego urządzenia to już bardziej polecilbym klona x431 pro, to tylko kilka stówek więcej, a jest sprawdzony.
    Ten tester niby jest po polsku, ale jeśli chociaż trochę znasz angielski to się zastanów się nad launchem

5. janek michał

janek michał Nowy

Docenione treści:
    0
    Szukam czegoś do nauki ale też żeby coś robiło launch jest chwalony ale są ok 3700 na allego i po 7500 u dilera mówią że jak ktoś słabo z angielskim to nie polecają go jest też autel MaxiDAS DS808 w podobnej cenie podobno trochę słabszy ale lepiej przetłumaczony na polski, i ten polski produkt który wcześniej pisałem a ryżowe to coś polecasz

6. Iredo

Iredo Uczestnik

Docenione treści:
    38
    Tak jak tu wyżej pisali foxwell jest dobry ale jest pewne ale...
    Możesz kupić foxwell za niecale 900 zl który dużo robi ale masz do wyboru 4 marki, za każdą jest dopłata.
    Możesz kupić foxwell uniwersalnego za ponad 2 tyś. ale się nie wypowiem, bo nie miałem do czynienia.
    Do nauki to chyba nawet tzw autocom by ci wystarczył. Nie napisałeś co chcesz tym robić.

7. janek michał

janek michał Nowy

Docenione treści:
    0
    Podstawowe rzeczy trochę nauki zabawy pracuje przy samochodach po godzinach, autocom i tak zamówiłem chciałem poznać opinie osób pracujących a nie sprzedawców którzy chwalą swoje i żeby nie przedobrzyć z ceno a kolega z czego korzysta. ten AUTOXSCAN RS900. to samo co FOXWELL GT90 tok coś słyszałem.

8. Misiakowski

Misiakowski Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    138
    Miasto:
    Gdansk
    Ja posiadam foxwella nt 644 i powiem tak nie raz miałem chęć go wyrzucić ale w niektórych samochodach takich jak volvo,Ford Kia Chewrolet subaru czy nawet jeep climatronic ,elektryczne szyby każda elektryczna gałka pokrętło pokazywał wszystkie wartości czy centralnego zamka itd. W Bmw serwis klocków,płynów świec itd robi za kliknięciem jednego klawisza tak samo mercedes aktywacja i dezaktywacja systemu sbc czy cofanie klocków w vag do tego testera potrzebowałbys jakiś jeszcze jeden aby uzupelnialy na wzajem bo np w oplu słaby ma tez jakies braki bo kalibracji przynajmniej moim nie robię może dlatego ze ciagle działam na starych aktualizacjach ponoć nowe są cały czas za free mam ten tester i kilka innych taki jak gutman cdif3 Launch x431pro i wiem kiedy i do czego podchodzić z foxweelem...

Ostatnio edytowano: 3-08 20
  9. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    142
    Miasto:
    Podkarpacie
    Nie licz ze ktoś ci sprzeda sprzed który potrafi to co oryginalne interfejsy za 1/100 ceny .

10. janek michał

janek michał Nowy

Docenione treści:
    0
    Nie liczę na to próbuje coś wybrać autel x431 a myślałem o tym polskim AUTOXSCAN RS900 lub AUTOXSCAN RS820 pytanie czy go ktoś używa jak nie wart to coś z tych dwóch.