1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

wymiana kolektora wydechowego civic "ufo" 8 gen 2.2 cdti

Dyskusja w 'Układ wydechowy' rozpoczęta przez użytkownika garnuch, 10-01 19.

1. garnuch

garnuch Uczestnik

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Lublin
    siema, dzis przyprowadzil mi znajomy swoje auto na wymiane wadliwego fabrycznie kolektora wydechowego, ale od spodu jest tak chu... dostep ze musze rwać sanki turbo i innych sporo pierdół aby sie do niego dostac, od góry mozna zapomniec bo silnik jest wsuniety głeboko pod sciane, chciałem zapytac ile braliscie za taką wymianę kolektora bo nie wiem jak mu to wycenic... jakbym wiedzial ile z tym roboty to chyba bym odmówił

2. mazi0000

mazi0000 Uczestnik

Docenione treści:
    34
    Miasto:
    Katowice
    600 zł netto pytanie czy łatwo śruby pójdą.

3. garnuch

garnuch Uczestnik

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Lublin
    ok udalo sie w 10 godz zrobic tym razem wziąłem 500 zł ale nast mniej jak 800 to nie rozmawiam z klientem, sruby poszły tylko od turbo 2 nakretki sie urwały reszta spoko