• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Wymiana licznika Audi A6C5 2001r

koonwoon

Nowy
Punktów
0
Auto:
Audi A6C5 2001 avant
2.4 benzyna + lpg
skrzynia manualna
VIN: WAUZZZ4BZ1N149462
Nr licznika: 4b0920900N

Dzień dobry,

Kupiłem auto z padniętym licznikiem i od 3 miesięcy walczę z jego wymianą. Odwiedziłem kilku elektromechaników i za każdym razem niepowodzenie. Mechanicy stwierdzali że licznik który kupiłem jest niesprawny albo o złych numerach i musi być o takich samych itp. Problem w tym, że zdążyłem już sprawdzić kilka liczników. Liczniki po adaptacji albo w ogóle nie reagowały albo pokazywały błędne odczyty. Miałem licznik o tych samych numerach co w moim aucie, przedliftowe, poliftowe i nic. Jak na razie nikt nie jest w stanie mi pomóc i wymienić licznik tak żeby działał poprawnie a w sczególnośći zliczał przebieg i pokazywał prędkość z jaką porusza się auto.

Szukam fachowca w promieniu 200 km od Iławy(warmińsko-mazurskie), który sprosta temu zadaniu i prawidłowo wymieni ten licznik . Dziękuję i pozdrawiam!

Florian29a

Bywalec
Punktów
4
Miasto
Dębica
920 czyli masz już po Can. A z immo sobie poradziłeś?
Automatyczne połączenie postów:

Masz może wsad swojego licznika i dawcy?

koonwoon

Nowy
Punktów
0
920 czyli masz już po Can. A z immo sobie poradziłeś?
Automatyczne połączenie postów:

Masz może wsad swojego licznika i dawcy?
Ja niestety nie znam sie na tym. Z immo nie było problemu. Po adaptacji immo auto normalnie odpala i to by było na tyle jeśli chodzi o działanie każdego nowego licznika.

Do góry Bottom