• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Wymiana rozrządu 1.8 TFSI CDAA

janwinnicki

Początkujący
Punktów
0
Ten " Twój mechanik" to taki tłumok, że musisz mu sprawozdanie dawać? Czy to ty będziesz wymieniał, a za tydzień napiszesz posta, czemu silnik nie chce ruszyć " Bo mechanik zjebał robotę" Powiedz wprost, że ty szukasz informacji bo sam chcesz to zrobić a nie farmazony nam ciśniesz
Nie chcę sam tego robić, bo mam za małą wiedzę - jak widzicie i tego nie ukrywam. Po prostu chciałbym mechanikowi podrzucić schemat, żeby miał rozpisane, aby czegoś nie przeoczył.

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
759
Miasto
Centrum Kraju
Toć chyba się nie zgubi na tym co będzie robić...kuźwa ...do czego to dochodzi żeby jeszcze do mechanika z samochodem jeździć toi jeszcze książki schematy donosić ..:D

Stara szkoła mechaniki była taka że kiedyś mechanik stary daty schemat w szkle miał i starczyło..:D to był tzw." załącznik"

Drugi2

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
279
Poszukajcie a znajdziecie wiecej, tylko wpisujcie cos mniej oczywistego niz "belt" lub "chain".
Ja w sumie sie moglem pomylic bo nie znam angielskiego :facepalm:
ajdontanderstent
ech, musiałeś się wygadać. a tak fajnie to chciałem rozwinąć
za karę trzy kółka wokół boiska :)

Forrest Gump Reaction GIF

slawek1

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
276
Miasto
Świdnica
Klient szuka schematu rozrządu dla mechanika…..brak słów.

Encore

SuperMechanior
Punktów
372
Nie chcę sam tego robić, bo mam za małą wiedzę - jak widzicie i tego nie ukrywam. Po prostu chciałbym mechanikowi podrzucić schemat, żeby miał rozpisane, aby czegoś nie przeoczył.
Twoim zdaniem jest zawieźć auto do mechanika, przyjechać, zapłacić i odjechać, to jest jego brocha i on ma mieć wiedzę a jak jej nie ma to niech sam szuka schematów, momenty dokręceń lub zmień mechanika jak taki tłumok z niego. Dasz mechanikowi twoje niepotrzebne schematy ( za to mu płacisz), ciekawostki itp. Zepsuje i potem będzie na ciebie, że takie instrukcje mu dawałeś. Tak po za tym, poczytaj twoje posty i pomyśl czy głupot nie piszesz kolego, to woła pomste do nieba

Ostatnio edytowane przez moderatora:

sulej013

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
203
Miasto
Xxx
CDAA ma po 1 znaki na każdym kole po 2 inny kolor ogniwa które ma się pokrywać ze znakiem.. 3 łańcuchy proste jak budowa cepa trzeba tylko mieć oczy i mózg...

Ale jak zwalisz robotę albo ktoś to zrobi... Oddam tanio nowy rozrząd i zawory bo mi leżą na półce :p (swego czasu sporo tego truchla się robiło)

Ostatnia edycja:

slawek1

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
276
Miasto
Świdnica
Wypadałoby wspomnieć ze bez blokad jest ciezko.

Do góry Bottom