1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Wypożyczenie narzędzia VAG T10134 do uszczelniaczy wału korbowego

Dyskusja w 'Ogłoszenia, usługi, współpraca' rozpoczęta przez użytkownika pawcar, 31-07 18.

1. pawcar

pawcar Bywalec

Docenione treści:
    119
    Miasto:
    Bristol
    Witam

Jak w tytule, oferuję do wypożyczenia oryginalne urządzenie serwisowe T10134 dla samochodów grupy VAG oraz wszystkich, które używają silnika 2.0 bądź 1.9 TDI z grupy VAG.

W zestawie :
    Oryginalne narzędzie T10134
    2 śruby prowadzące M7
    3 śruby M6 do zdemontowania starego uszczelnienia
    Głębokościomierz do weryfikacji głębokości osadzenia pierścienia magnetycznego
    2 rodzaje blokady wału dla silnika 2.0 i 1.9

Cena najmu za dobę (48h od momentu odebrania paczki od kuriera) to koszt 50 zł netto plus pokrycie przesyłek w obie strony - 30 zł. Wystawiam fakturę VAT.

Kaucja zwrotna 1300 zł, zwracana do 24 h po odebraniu i weryfikacji przesyłki przeze mnie .

Wszystko zapakowane w kuferku i w 100 % sprawne.

Tutaj filmik jak przebiega wymiana takiego uszczelniacza :

Załączone pliki:

Edytowano przez moderatora: 3-08 18
  2. Mikidz

Mikidz Bywalec

Docenione treści:
    183
    Miasto:
    Pomorskie
    Nie obraź się, ale nie dałbym obcemu facetowi z internetu 1300zł kaucji za wypożyczenie sprzętu. Ja rozumiem, że sprzęt drogi i boisz się, że ktoś rozpieprzy albo nie odda... No ale równie dobrze działa to w drugą stronę. Ja bym się bał, że mi kasy nie oddasz :)

3. pawcar

pawcar Bywalec

Docenione treści:
    119
    Miasto:
    Bristol
    Wychodzę z prostego założenia, imię i nazwisko mam tylko jedno. Za 1300 pln zycia sobie na nowo nie ułożę... ;)

Dlatego jest też aukcja na allegro. Tam jest to wszystko zabezpieczone.

4. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    646
    Miasto:
    Szczecin
    Gówno zabezpieczone przysłali mi złom i ze złomem zostałem. Nie zrobili nic w tej sprawie.

5. pawcar

pawcar Bywalec

Docenione treści:
    119
    Miasto:
    Bristol
    Pierwsze to trzeba ba policje sie zglosic. Pozniej z tym zwracasz sie do nich. Jest tam jakas minimalna kwota odszkodowania, chyba okolo 10 tys. Do ktorej pokrywaja straty.

6. Mikidz

Mikidz Bywalec

Docenione treści:
    183
    Miasto:
    Pomorskie
    No Ty może masz takie podejście i to się chwali. Ja broń Boże nie mówię, że jesteś nieuczciwy, tylko że w dzisiejszych czasach dużo jest cwaniakow i ja już nauczony doświadczeniem jestem ostrożny :)

My sprzęt sobie pożyczamy między warsztatami, wiadomo, nikt nie ma wszystkiego. Jeden ma to, drugi ma tamto i nikt za pożyczenie się nie kasuje. Ale wiadomo, jak rozwalisz to odkupujesz, to logiczne :)

7. pawcar

pawcar Bywalec

Docenione treści:
    119
    Miasto:
    Bristol
    Za drogi to jest komplet żeby tak sobie to pożyczać bez zabezpieczenia, to nie jest made in china za 600 zł z allegro, tylko ori narzędzie + cały komplet potrzebny do zmiany włącznie z głębokościomierzem, który sam kosztuje 140 zł ..., plus blokady wału, śrubki itp. ;)

Jeść nie woła, jak ktoś pożyczy to zawsze coś tam się odzyska.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. narzędzia vag