1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

WYPRZEDAŻ GARAŻOWA

Dyskusja w 'Części sprzedam' rozpoczęta przez użytkownika Janusz Łachacz, 20-07 18.

1. Janusz Łachacz

Janusz Łachacz Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Szczytno
    WITAM. POTRZEBUJĘ UPORZĄDKOWAĆ TROCHĘ NA GARAŻU I W ZWIĄZKU Z TYM WYPRZEDAJE CZĘŚCI DO RÓŻNYCH MAREK KTÓRYCH JESZCZE TROCHĘ POZOSTAŁO. W LINKU UDOSTĘPNIAM ALBUM ZE ZDIĘCIAMI. MOŻE KOMUŚ COŚ WPADNIE W OKO. MAM JESZCZE SPORO RZECZY KTÓRYCH NIEMA NA ZDIĘCIACH ALE PUZNIEJ POSTARAM SIĘ JESZCZE WKLEIĆ. ŚMIAŁO ZADAWACIE PYTANIA. PISZCIE CO WAS INTERESUJE I ILE MOŻECIE ZA TO ZAPŁACIĆ (W MIARĘ ROZSĄDKU) MYŚLĘ ZE SIĘ DOGADAMY. KONTAKT POPRZEZ EMAIL: JANEK062484@GMAIL.COM .

LINK: https://photos.app.goo.gl/vaDdtmGww1GfQP1t5

2. toomii76

toomii76 SuperMechanior

Docenione treści:
    652
    Miasto:
    turek
    zamykasz dziuple?:):)

3. NorbertK

NorbertK Uczestnik

Docenione treści:
    58
    Masz cos do poloneza?

4. Janusz Łachacz

Janusz Łachacz Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Szczytno
    dziuple nieee. :)

a do poloneza niestety nic nie mam

5. metalworks

metalworks Uczestnik

Docenione treści:
    42
    Czy ta kierownica z audi 80 ma niepołamany plastik wraz z tym stykiem węglowym od klaksonu?